Na odchode trio senických futbalistov

Na odchode trio senických futbalistov

21.05.2014 | Milan Ondruš

Tohtosezónnu corgoňligovú domácu derniéru majú futbalisti FK Senica už za sebou. Pred svojimi fanúšikmi remizovali s Duklou Banská Bystrica 1:1. Hoci sa dvere zavrú za touto sezónnou definitívne až posledný májový deň po zápase v Nitre, už teraz sú známe niektoré odchody z kabíny FK Senica.

Prakticky hneď po zápase s Banskou Bystricou sa s kabínou rozlúčil ukrajinský obranca Andrii Slinkin, ktorý v utorok večer odletel domov. 23-ročný krajný bek sa po polročnom hosťovaní na Záhorí vracia do materského klubu Chornomorets Odesa. „Andrejovi končili víza. Preto musel odcestovať domov pred posledným zápasom s Nitrou. V kariére by mal ďalej pokračovať vo svojom materskom klube,“ hovorí športový riaditeľ FK Senica Dušan Vrťo.

Do konca tohto týždňa senickú kabínu opustí aj dvojica zahraničných futbalistov Ramiro HiagoSebastian Sosa, ktorým, podobne ako Slinkinovi, končí na konci mája hosťovanie v Senici. V prípade Hiaga môžu Záhoráci uplatniť do konca mája opciu. „Momentálne prebiehajú rokovania medzi nami a jeho klubom Arapongas. Či Hiago ostane, alebo nie, budeme vedieť na konci mája,“ hovorí Vrťo a dodáva, že Hiago požiadal klub o predčasné uvoľnenie domov z vážnych rodinných dôvodov.

Sebastian Sosa bol v Senici na polročnom hosťovaní z talianskeho Palerma. Ani on nenastúpi na záverečný zápas v Nitre. So Záhorákmi určite nezačne ani letnú prípravu. Ďakujeme všetkým za prácu, ktorú v Senici odviedli a želáme im veľa úspechov v ďalšej futbalovej kariére," uzatvára športový riaditeľ Záhorákov.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Trenčínu sme podľahli rozdielom triedy

Trenčínu sme podľahli rozdielom triedy

16.2. | Igor Tabiš
Po dvojmesačnej pauze sa vracia Fortuna liga, v sobotu vyzveme Trenčín

Po dvojmesačnej pauze sa vracia Fortuna liga, v sobotu vyzveme Trenčín

15.2. | Igor Tabiš
Tlačová konferencia pred začiatkom jarnej časti Fortuna ligy

Tlačová konferencia pred začiatkom jarnej časti Fortuna ligy

14.2. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu