Mrzí ma, že sme nezískali tri body

Mrzí ma, že sme nezískali tri body

27.10.2019 | Igor Tabiš

V 13. kole Fortuna ligy sa skončila naša séria štyroch ligových zápasov bez prehry. Nešťastným hrdinom zápasu sa stal brazílsky obranca Gustavo Cascardo.

"Odohrali sme dobrý zápas, tvrdo sme sa naň pripravovali a chceli sme nadviazať na víťazstvo z predošlého ligového zápasu. Bohužiaľ v útočnej fáze sme neboli efektívni," okomentoval smolný zápas proti Seredi brazílsky obranca Gustavo Cascardo.

Pre 22-ročného Brazílčana išlo o zápas, na ktorý nebude rád spomínať. Desať minút pred koncom zápasu poslal center Ventúru z ľavej strany nešťastne do vlastnej brány. "Som sklamaný, že sa nám nepodarilo získať tri body. Takisto ma mrzí vlastný gól, na ihrisku sme ale odovzdali všetko," prízvukuje rýchlonohý pravý obranca.

Na prelome mesiacov na náš čaká náročný anglický týždeň, v stredu privítame opäť na domácom trávniku MFK Ružomberok v rámci osemfinále Slovnaft Cupu. Následne v sobotu cestujeme na Tehelné pole, kde na náš čaká najlepšie mužstvo súťaže ŠK Slovan Bratislava.

"S každým zápasom rastieme a učíme sa nové veci. Pred týmito dvoma náročnými duelmi však máme dostatok sebadôvery, chceme uhrať čo najlepšie výsledky" dodal na záver Gustavo Cascardo.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Akadémia zastavuje tréningový proces

Akadémia zastavuje tréningový proces

29.9. | Redakce
V dohrávke 4.kola na Tehelnom poli

V dohrávke 4.kola na Tehelnom poli

29.9. | Redakce
Mládež v akcii: Výsledkový servis

Mládež v akcii: Výsledkový servis

28.9. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu