Mladý reprezentant Jakub Hromada trénuje so Senicou

Mladý reprezentant Jakub Hromada trénuje so Senicou

31.07.2015 | Milan Ondruš

Mládežnícky reprezentant Slovenska a kapitán slovenskej 19-ky Jakub Hromada trénuje od začiatku týždňa s A-tímom FK Senica. V hre je jeho hosťovanie na Záhorí.

Od začiatku týždňa trénuje so Senicou Jakub Hromada, ktorý sa od roku 2012 neukázal, mimo národného tímu, na slovenských trávnikoch. Už v tomto roku po ňom totiž siahol taliansky Juventus Turín. V roku 2015 vymenil dres „starej dámy“ za Sampdoriu Janov, kde v súčasnosti hráva aj senický odchovanec Denis Baumgartner.

Reprezentant Slovenska do 19 rokov a dokonca kapitán tohto výberu by mohol v najbližšej budúcnosti obliekať dres FK Senica. V hre je dvojročné hosťovanie na Záhorí. „Jakub už u nás trénuje a pravdepodobne príde na hosťovanie. Nie je to ale ešte uzavreté, všetko je v štádiu riešenia a definitíva, či tu Jakub ostane, alebo nie, bude známa 10.augusta. Dovtedy sa bude Jakub pripravovať spolu s našim tímom,“ hovorí športový riaditeľ Dušan Vrťo a vysvetľuje okolnosti možného príchodu Jakuba Hromadu do Senice: „To, že o Jakuba máme záujem a že je výborný futbalista, je známe. Momentálne sa však riešia administratívne záležitosti jeho možného hosťovania u nás.“


Jakub Hromada by bol zaručene výbornou posilou pre FK Senica. S jeho príchodom na Záhorie sa však rysuje aj celkom zaujímavá skúsenosť pre mladého futbalistu FK Senica Michala Tomiča, ktorý má len 16 rokov. „Michal by mal ísť opačným smerom ako Jakub, teda do Sampdorie Janov. Momentálne si ale musíme počkať na definitívu,“ hovorí Dušan Vrťo. 

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Mládež v akcii: Druhé víťazstvo U19-ky v rade

Mládež v akcii: Druhé víťazstvo U19-ky v rade

23.9. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

20.9. | Igor Tabiš
Štartuje nová kampaň s názvom Fortuna liga hrá fér

Štartuje nová kampaň s názvom Fortuna liga hrá fér

19.9. | SFZ

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu