Mládež v akcii: U19-ka s prvým víťazstvom v sezóne

Mládež v akcii: U19-ka s prvým víťazstvom v sezóne

16.09.2019 | Igor Tabiš

Výsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.

1. liga starší dorast U19 (6. kolo)

FK Senica - FC Nitra   1:0 (0:0)

Zostava: Odráška - Bocko, Šúrek, Mihál, Krišica - Vyletel (8. Klačman), Kupec, J. Buchel - F. Buchel ( 82. Belko), Meliš ( 90. Mego), Zmalkovič (88.  Gáth)

Eduard Pagáč (tréner): "Zápas sa odohrával v strede ihriska, kde to bolo viac o bojovnosti a osobných súbojoch ako o futbalovosti, čo bolo ovplyvnené aj kvalitou terénu. Dokázali sme rozhodnúť o výsledku zápasu po rohovom kope, ktorý sme výborne zahrali a súper si strelil vlastný gól. Verím, že toto víťazstvo nám pomôže, lebo chalani si za svoj prístup zaslúžili byť odmenení."

Odkaz na zápas: FK Senica U19 - FC Nitra U19


1. liga mladší dorast U17 (6. kolo)

FC Nitra - FK Senica   2:1 (1:0)

Zostava: Opalek - Srnec, Borúfka, Prelec (33. Hanáček), Bogdalík (72. Czikora), Bryndza, Halabrín, Škodáček, Kudla, Koprna (86. Čmarada), Dibusz (89. Vrajko)

Odkaz na zápas: FC Nitra U17 - FK Senica U17


1. liga mladší dorast U16 (6. kolo)

FC Nitra - FK Senica   2:0 (1:0)

Zostava: Adamec - Lukáč (41. Pavlovič), Ladislav, Surový, Krč, Záhumenský, Jurka, Bíly (41. Fulier), Hegyi, Poláček (72. Vyletel), Macho

Jozef Uhlár (tréner): "Domáci začali aktívnejšie, ľahšie zvádzali súboje 1-1, s čím sme mali problémy. Po chybe našej obrany brankár Adamec vyrazil strelu domáceho útočníka. V 15. minúte sa však po peknej akcii domáci dostali do vedenia - 1:0. My  sme si čistú gólovú šancu nevypracovali, Hegyiho strela išla vedľa bránky, Machova strela by sa lepšie hodila do  rugbyového zápasu. V 2. polčase to bolo z našej strany jasne lepšie. Domácich sme dostali pod tlak, no žiadalo si  lepšie zakončenie Macha, Hegyiho. Mali sme navrch, ako sa hovorí, chlieb sa lámal v 64. minúte, keď Hegyiho hlavičku domáci brankár zázračne vyrazil. Naša snaha o vyrovnanie bola neúspešná, naopak domáci v závere si poistili víťazstvo, keď sme im prakticky darovali gól. Naším problémom je premieňanie šancí, trocha pokoja pri ich realizovaní, na čo sa musíme zamerať v tréningovom procese."

Odkaz na zápas: FC Nitra U16 - FK Senica U16


1. liga juniorky WU19 (5. kolo)

FC Union Nové Zámky - FK Senica   27:0 (17:0)

Zostava: Mičová - Dvorská T., Dvorská E., Turečková, Junková, Chovančíková, Labudková, Poláková, Slobodová, Šimurdová

Odkaz na zápas: FC Union Nové Zámky WU19 - FK Senica WU19


1. liga žiačky WU15 (5. kolo)

FC Union Nové Zámky - FK Senica   0:5 (0:2)

Zostava: Opalková - Kňazovičová, Flajžíková, Bošáková, Delinčáková Valéria, Delinčáková Viktória, Vaňová, Chrenková, Freiwaldová, Kolcúnová, Václavková, Domsitzová, Dudášová, Danihelová

Richard Opalek (tréner): "Naše družstvo sa predstavilo na pôde súpera z Nových Zámkov. Do zápasu sme išli s cieľom získať minimálne bod. V 1. polčase sme sa trošku hľadali a nepredviedli kombinačný futbal, ktorý od dievčat čakáme. Súper hrozil najmä zásluhou kapitánky, ktorá našim obrankyniam robila v prvom polčase problémy svojou rýchlosťou. V 12. minúte sme išli do vedenia zásluhou Freiwaldovej, ktorá s prehľadom prekonala brankárku domácich. V 30. minúte sme zvýšili na 0:2, keď Flajžíková využila štandardnú situáciu a nádhernou strelou nedala brankárke šancu. Do 2. polčasu sme začali hrať kombinačne a mali sme hru pod kontrolou. Brankárka domácich predviedla pár excelentných zákrokov, no v 56. minúte bola na exportnú strelu Freiwaldovej bez šance. V 63. minúte zvýšila na 0:4 po individuálnej akcii Václavková. V 69. minúte uzavrela na konečných 0:5 opäť Václavková. V poslednej minúte zápasu mohli dať domáce gól, no výborne čítala hru Opalková a udržala si čisté konto. Pre naše mladé družstvo to bolo prvé víťazstvo v histórii na pôde Nových Zámkov. Dievčatá by sme chceli pochváliť za kolektívny výkon a dúfame, že si formu udržia aj na najbližší domáci zápas s DAC."

Odkaz na zápas: FC Union Nové Zámky WU15 - FK Senica WU15

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Pokyny pre účastníkov LFŠ FK Senica 2021

Pokyny pre účastníkov LFŠ FK Senica 2021

8.6. | FK Senica
Pavel Šustr novým trénerom FK Senica!

Pavel Šustr novým trénerom FK Senica!

1.6. | FK Senica
Tlačová konferencia po zápase s MFK Dukla

Tlačová konferencia po zápase s MFK Dukla

29.5. | FK Senica

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu