Mládež v akcii: Proti Prešovu bodovala iba U19-tka

Mládež v akcii: Proti Prešovu bodovala iba U19-tka

26.11.2018 | Igor Tabiš

Počas uplynulého víkendu si naše dorastenecké kategórie zmerali sily proti Tatranu Prešov.

1. liga starší dorast U19

FK Senica - 1. FC Tatran Prešov   4:0 (1:0)

Zostava: Kováč - Kučera, Sekerka, Mihál, Meňuš (64. Horniak), Totka, Caro, Martišiak, Zula, Lichý (73. Meliš), Pochylý (82. Begáň)

Vladimír Včelka (tréner): "Zápas sa začal veľmi opatrne, obidve mužstvá nechceli urobiť chybu a tak sa hra odvíjala zväčša v strede poľa. V 38. minúte sa nám vydaril útok po pravej strane, kedy sa lopta dostala ku Carovi a pri jeho kľučke ho súper fauloval a následnú penaltu Martišiak premenil. Druhý polčas to bol z našej strany výborný futbal. V 47. minúte po priťuknutí Martišiaka krásne trafil Totka spoza šestnástky 2:0. V 67. minúte po rohu hlavou trafil Lichý 3:0. Výborne sme kombinovali, vytvárali si ďalšie šance, hru sme mali pevne v rukách. Štvrtý gól sme strelili v 90. minúte Carom po individuálnej akcii. Chlapcov musím pochváliť za asi jeden z najlepších výkonov počas tejto sezóny, kedy bolo naše víťazstvo úplne zaslúžené."

Odkaz na zápas: FK Senica U19 - 1.FC Tatran Prešov U19


1. liga mladší dorast U17

1. FC Tatran Prešov - FK Senica   2:0 (2:0)

Zostava: Šnirc - Gáth, Bocko, Halabrín (41. J. Buchel), Belko, F. Buchel (69. Pavlovič), Rampáček, Halaj, Fila (55. Liška), Vyletel, Šúrek

Odkaz na zápas: 1.FC Tatran Prešov U17 - FK Senica U17


1. liga mladší dorast U16

1. FC Tatran Prešov - FK Senica 2:0 (1:0)

Zostava: Odráška - Borúfka, Prelec, Jankovič (56. Bogdalík), Koprna, Čmarada, Vrajko (67. Kujovský), Czikora, Kudla, Mach (56. Osvald), Kadlečík

Jozef Uhlár (tréner): "V chladnom počasí sme chceli prelomiť našu gólovú mizériu, no napriek snahe sme už v treťom zápase po sebe neskórovali. Úvod stretnutia patril domácim, no ich zakončenia neboli pre našu bránku nebezpečné. Neskôr sme sa osmelili aj my, únik Čmaradu nezakončil Kadlečík, Koprnovu strelu do šibenice domáci brankár vyrazil. Domácich sme pozornou defenzívou prakticky nepustili do ďalších šancí. Paradoxne sme im však ponúkli šancu my, keď po našom autovom vhadzovaní na ich polovičke a strate lopty, svoj rýchly protiútok zakončili v 40.minúte gólom - 1:0. V druhom polčase naša snaha o strelenie gólu bola neúspešná, zakončenia Borúfku, Czikoru, Kudlu boli neúspešné. Keď sme chybovali pri ľahkom spracovaní lopty, domáci opäť svoj rýchly protiútok zakončili gólom, keď Odráška prvú strelu vyrazil, na dorážku už bol bezmocný - 2:0. V zápase sme v útočnej fáze ľahko strácali lopty, nedokázali sme sa presadiť v hre 1 na 1. Výhovorkou nie aj ani to, že nám chýbali dvaja útočníci Blaha s Hanáčkom."

Odkaz na zápas: 1.FC Tatran Prešov U16 - FK Senica U16

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Alan, ďakujeme!

Alan, ďakujeme!

13.12. | Igor Tabiš
Rudolf Bíly: Budem šťastný, ak dokážeme vychovať čo najviac inteligentných futbalistov

Rudolf Bíly: Budem šťastný, ak dokážeme vychovať čo najviac inteligentných futbalistov

12.12. | Igor Tabiš
Jozef Uhlár: Musíme zlepšiť defenzívu i ofenzívu

Jozef Uhlár: Musíme zlepšiť defenzívu i ofenzívu

11.12. | Igor Tabiš

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu