Milan Šimčák: Škoda nevyužitých príležitostí v zápase

Milan Šimčák: Škoda nevyužitých príležitostí v zápase

09.08.2020 | Redakce

Debut v senickom drese má za sebou 24-ročný ľavý obranca Milan Šimčák.

Debut, na ktorý treba rýchlo zabudnúť. Milan Šimčák odohral po príchode do klubu v senickom drese úvodných 90 minút, v sobotňajšom zápase proti MŠK Žilina ale nedokázal zabrániť vysokej prehre svojho tímu. 

"Pocity nie sú najlepšie, prehrali sme na domácom trávniku. V zápase sa potvrdilo pravidlo nedáš-dostaneš. Facka na úvod bola určite poriadna, musíme sa z toho poučiť a ísť ďalej, sezóna bude ešte veľmi dlhá," otvára rozhovor rodák z Košíc.

Všetko mohlo byť inak, v úvodnej hodine zápasu to bol vyrovnaný súboj s viacerými dobrými príležitosťami na skórovanie. Ako prvý však udrel vicemajster zo Žiliny.

"Mohli sme vidieť, že šancí bolo dostatok na oboch stranách. Škoda našich nevyužitých príležitostí. Po druhom inkasovanom góle sme už neboli tak kompaktní - to nás rozhodilo," vysvetľuje bývalý hráč Dunajskej Stredy.

Slovenský futbalista nastúpil naposledy na plných 90 ligových minút v októbri 2019, vo farbách Dunajskej Stredy sa vtedy tešil z víťazstva nad Zlatými Moravcami (2:1):

"Tempo zápasu bolo slušné, hralo sa hore-dole, pre fanúšika na tribúne to bol dobrý zápas. Hralo sa mi celkom dobre na to, že som po dlhšom čase odohral 90 minút. Fanúšikom môžem len poďakovať, za ich celozápasové povzbudzovanie. Škoda, že sme ich nepotešili výsledkom."

Šanca na reparát príde v anglickom týždni hneď dvakrát. Na úvod nás čaká súboj proti Seredi v Zlatých Moravciach, kde sa predstavíme uprostred týždňa v stredu.

"V Seredi sa musíme vyvarovať chýb, ktoré sme urobili doma a hlavne musíme streliť gól, bez toho to nepôjde," dodáva na záver obranca FK Senica Milan Šimčák.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Mládež v akcii: Výsledkový servis

Mládež v akcii: Výsledkový servis

28.9. | Redakce
V derby prehra dvojgólovým rozdielom

V derby prehra dvojgólovým rozdielom

26.9. | Redakce
Zápasový bulletin: FK Senica - FC Spartak Trnava

Zápasový bulletin: FK Senica - FC Spartak Trnava

26.9. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu