Karolína Bayerová si otvorila v reprezentácii svoj strelecký účet

Karolína Bayerová si otvorila v reprezentácii svoj strelecký účet

15.11.2018 | Igor Tabiš

Futbalistka FK Senica strelila svoj premiérový gól v reprezentačnom drese Slovenska.

V 23-člennej nominácii na priateľský dvojzápas proti Poľsku nechýbala aj naša futbalistka Karolína Bayerová. Trénera reprezentácie do 15 rokov Jozef Jelšica a jeho tím čakali dva zápasy, jeden na Slovensku a následná odveta v Poľsku. Úvodný zápas našim futbalistkám nevyšiel, keď v Tatranskej Lomnici podľahli svojim rovesníčkam 3:0. Karolína Bayerová naskočila do zápasu po zmene strán, prehre ale zabrániť nedokázala.

Odvetný zápas bol na programe o dva dni neskôr v Barčiciach. Vstup do zápase vyšiel slovenským futbalistkám na jednotku. Karolína Bayerová svojou ľavačkou zatočila loptu z rohového kopu rovno do brány súpera a zaskočila všetkých na ihrisku vrátane svojich spoluhráčiek. "Moja radosť bola obrovská, tešila som sa aj s dievčatami, keďže v prvom zápase sa nám gól streliť nepodarilo. Bol to naozaj úžasný pocit," neskrývala radosť futbalistka FK Senica. Premiérový štart v základnej zostave začal pre mladú futbalistku ako z rozprávky: "Myslím si, že takýto gól z rohu som ešte nestrelila. Určite aj preto bude patriť k tým, ktoré si budem pamätať."

Inkasovaný gól reprezentantky Poľska ešte viac nakopol, do prestávky otočili stav zápasu vo svoj prospech. Tretí gól pridali po zmene strán, naša odpoveď prišla v 61.minúte, keď sme znížili na konečných 3:2. "Poľsko bol veľmi kvalitný súper, ich prednosťou bola určite rýchlosť. V prvom zápase jasne dominovali, no v druhom sa naša hra ich výkonu vyrovnala. Pozvánka do reprezentácie je česť pre každého hráča. Je to obrovská skúsenosť a som šťastná, že som mohla zúžitkovať a predviesť všetko, čo som sa naučila v Senici. Za toto chcem poďakovať mojim všetkým doterajším trénerom. Vedeniu klubu som vďačná za to, že mi umožnili trénovať a hrať s chlapcami. Som rada, že som mohla reprezentovať Slovensko a môj klub FK Senica," dodala mladá futbalistka.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Alan, ďakujeme!

Alan, ďakujeme!

13.12. | Igor Tabiš
Rudolf Bíly: Budem šťastný, ak dokážeme vychovať čo najviac inteligentných futbalistov

Rudolf Bíly: Budem šťastný, ak dokážeme vychovať čo najviac inteligentných futbalistov

12.12. | Igor Tabiš
Jozef Uhlár: Musíme zlepšiť defenzívu i ofenzívu

Jozef Uhlár: Musíme zlepšiť defenzívu i ofenzívu

11.12. | Igor Tabiš

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu