Kalabiška čerstvým tatkom. Gratulujeme!

Kalabiška čerstvým tatkom. Gratulujeme!

06.11.2014 | Milan Ondruš

Včera chýbal na tréningu. Senický ofenzívny stredopoliar Jan Kalabiška sa trénerovi Pavlovi Hapalovi ospravedlnil. V nemocnici zvádzal oveľa ťažší boj. Stál pri svojej priateľke Dáške, ktorá prinášala na svet ich spoločného synka Dominika.

Už ráno šiel Honzo do myjavskej nemocnice. Každú chvíľu to malo prísť. Syn Dominik nakoniec prišiel na svet krátko pred obedom. Dášku v tom nenechal jej priateľ sám. Honzo stál celý čas popri nej, aj počas pôrodu. „Najskôr som nechcel ísť, no som rád, že som tam bol. Myslel som si, že to bude horšie,“ hovorí so stoickým pokojom Jan Kalabiška. Hoci 27-ročného ofenzívneho futbalistu len tak niečo nerozhádže, keď stál pri hlave svojej priateľky počas pôrodu nebolo mu všetko jedno. „Priznávam. Bol som nervózny. Bál som sa, či dopadne všetko dobre. Keď som ale uvidel, že synček i Dáška sú potom všetkom zdraví, vydýchol som si,“ dodáva Kalabiška.

Rodičia čerstvo narodeného Dominika vyberali meno svojho potomka spoločne. „Veľmi rýchlo sme sa zhodli. Bola to prirodzená voľba,“ hovorí rodák z Mělníku, otec synka s ideálnymi proporciami – 3 kg, 49 cm. Či sa malý Kalabiška „potatí“ sa uvidí až v budúcnosti. „Keď sme sa dozvedeli, že to bude chlapec, hovorili sme si, je to jedno, hlavne nech je to zdravé. Teraz musím priznať, že som o čosi radšej, že je to syn. Môže ísť v mojich futbalových stopách,“ usmieva sa šťastný otec.


Prvého potomka Kalabiška osláviť ešte nestihol. Naplno sa koncentruje na nedeľný súboj so Slovanom Bratislava. Dúfa však, že po zápase bude dôvod na dvojitú oslavu. „Bolo by fantastické, ak by sa nám podarilo zvíťaziť. Nejaký gólik by bol bonusom navyše,“ dodáva Kalabiška, ktorý s o dva roky staršou priateľkou Dáškou plánuje spoločnú budúcnosť, presný termín svadby však zatiaľ nemajú „Hovorili sme si, že možno o rok, o dva sa vezmeme. Musíme to naplánovať,“ hovorí aktuálne najlepší strelec Fortuna ligy (8 gólov).

Honzovi, priateľke Dáške a malému synkovi Dominikovi želáme veľa šťastných a spokojných chvíľ, veľa zdravia, šťastia a vzájomnú lásku.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Marin Ljubičić: Viem, aké to je bojovať o záchranu

Marin Ljubičić: Viem, aké to je bojovať o záchranu

8.3. | Igor Tabiš
Kompletný program nadstavbovej časti

Kompletný program nadstavbovej časti

6.3. | Igor Tabiš
Ohlasy po remíze proti Pohroniu

Ohlasy po remíze proti Pohroniu

6.3. | Igor Tabiš

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu