Kalabiška: ”Gól venujem synkovi Dominikovi”

Kalabiška: "Gól venujem synkovi Dominikovi"

10.11.2014 | Milan Ondruš

Už-už to vyzeralo, že Senica si so Slovanom body v 17.kole podelí. Necelé tri minúty pred koncom však udrel muž okamihu Jan Kalabiška.

Striedajúci Jakub Kosorin vyzvŕtal na ľavej strane Čikoša, pred bránou našiel Honzu Kalabišku a ten z otočky poslal loptu i so šťastím do siete. „Koso (Jakub Kosorin, pozn. red.) to spravil výborne, asi trikrát si loptu zasekol, poslal loptu do šestnástky a ja som ju aj so šťastím dokázal poslať do siete. Som šťastný za gól, ešte viac za tri body a najviac ma teší, že sa mi podarilo skórovať pre môjho čerstvého synka Dominika,“ hovorí čerstvý otec a aktuálne 9-gólový kanonier Senice Jan Kalabiška.

Na senickej strane bola cítiť nervozita a výkon so Slovanom nebol najlepší. „Najmä v úvode druhého polčasu sme hrali zle. Nebolo to z našej strany ideálne. Najdôležitejšie sú však pre nás tri body. Najmä proti Slovanu, s ktorým sme tak dlho nevyhrali, sa cenia,“ dodáva Kalabiška.


Aktuálne najlepší strelec Fortuna ligy Jan Kalabiška si pripísal v zápase už 9-ty gól v prebiehajúcej sezóne. Hoci ani on nepodal v stretnutí najlepší výkon, zápas rozhodol a upevnil si miesto na čele ligových kanonierov. „Už dávnejšie som hovoril. Prvoradé sú pre mňa kolektívne úspechy nášho tímu, až potom nasledujú individuálne. Avšak byť na čele strelcov, to je krásny pocit. Budem sa tam snažiť vydržať čo najdlhšie,“ usmieva sa po stretnutí Kalabiška, ktorému sa s priateľkou Dáškou narodil synček Dominik. „Snáď sa potatí a bude futbalista. Určite ho nebudem k ničomu nútiť, no budem ho k tomu viesť,“ dodáva. 

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Marin Ljubičić: Viem, aké to je bojovať o záchranu

Marin Ljubičić: Viem, aké to je bojovať o záchranu

8.3. | Igor Tabiš
Kompletný program nadstavbovej časti

Kompletný program nadstavbovej časti

6.3. | Igor Tabiš
Ohlasy po remíze proti Pohroniu

Ohlasy po remíze proti Pohroniu

6.3. | Igor Tabiš

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu