Káder FK Senica posilnil Filip Oršula

Káder FK Senica posilnil Filip Oršula

01.09.2021 | FK Senica

Druhou novou tvárou v kabíne FK Senica sa stal skúsený ofenzívny futbalista Filip Oršula.

Druhou posilou, ktorá rozšírila káder FK Senica pred reprezentačnou prestávkou sa stal skúsený 28-ročný ofenzívny futbalista Filip Oršula.

"Pocity a dojmy sú veľmi dobré, super kabína a tréner, veľmi sa teším. Do Senice prichádzam s tým, aby som pomohol mužstvu a odovzdal mu čo najviac," vysvetľuje na úvod nový hráč v senickej kabíne Filip Oršula.

Rodák zo Sebedražia má pestrý futbalový životopis. V roku 2008 si to nasmeroval do akadémie Manchestru City, neskôr pôsobil v holandskom Twente Enschede a anglickom Wigane Athletic. Pred príchodom na Slovensko v roku 2014 okúsil aj nemecký futbal v MVS Duisburg. Neskôr sa v drese Slovana Bratislava dvakrát tešil zo zisku ligového pohára. V sezóne 2019/20 obliekal dres Spartaka Trnava, naposledy bol hráčom Dinama Tbilisi. S našim mužstvom je v tréningovom procese už niekoľko dní.

"Vzhľadom na to, čo som videl - aké sú tu tréningy a ako chalani pracujú nie som ani prekvapený, že mužstvo je v prvej päťke. Musím povedať, že máme veľmi dobrého trénera," prezrádza 28-ročný futbalista.

"Filip je kvalitný a skúsený hráč, ktorý mal pri poslednom angažmáne trochu smolu. Poznám ho ale dlho a viem, aký kvalitný hráč to je. Akonáhle sa dostane do formy a zápasovej kondície, tak nám určite pomôže. Opäť ide o hráča, ktorý nám skvalitní ofenzívu a zvýši všestrannosť v ofenzíve," reaguje riaditeľ FK Senica David Balda.

Vitaj v našom klube Filip! 


 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Po gólovej prestrelke sa v Trenčíne zrodila remíza

Po gólovej prestrelke sa v Trenčíne zrodila remíza

19.9. | TASR, foto: Braňo Španka
V sobotu sa predstavíme na trávniku AS Trenčín

V sobotu sa predstavíme na trávniku AS Trenčín

17.9. | Redakcia
V nových dresoch výhra nad Pohroním

V nových dresoch výhra nad Pohroním

12.9. | TASR, foto: Braňo Španka
2

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu