Juraj Piroska sa vracia do FK Senica

Juraj Piroska sa vracia do FK Senica

13.05.2020 | Redakce

Juraj Piroska znova oblečie dres FK Senica, s klubom sa dohodol na vzájomnej spolupráci. Jeho kariéra v klube, v ktorom v minulosti strávil päť rokov bude pokračovať ďalej.

Staronovou posilou nášho mužstva sa stáva Juraj Piroska, ktorý sa do klubu vracia po viac ako piatich rokoch strávených na Slovensku a v zahraničí. Ikona senického futbalu sa s novým vedením klubu dohodla na vzájomnej spolupráci.

"Začiatkom roka 2015 sa končila jedna kapitola vynikajúceho senického futbalistu, ktorého nejeden fanúšik a obyvateľ Senice miloval nielen ako hráča, ale aj človeka. Zároveň predstavoval pre mnohých Seničanov symbol klubu. V roku 2020 sa začína písať nová kapitola senického futbalu a jej súčasťou sa stáva miláčik fanúšikov Juraj Piroska. Z jeho menom, nasadením na ihrisku a prítomnosťou v kabíne veríme, že sa do klubu vráti úspešná éra, ktorej bol v minulosti symbolom. Želáme si, aby vedľa tak úspešného športovca, vyrastali budúce senické futbalové nádeje. Touto cestou chceme Jurajovi zaželať v našom klube veľa zdravia a šťastných zápasov s jeho obľúbeným číslom 33 na drese," uviedol na margo anagažovania Juraja Pirosku generálny manažér klubu Peter Cinege.

Rozhovor s hráčom prinesieme v priebehu dnešného dňa.

Juraj, vitaj doma! 

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Športovec roka 2019 z pohľadu klubu

Športovec roka 2019 z pohľadu klubu

28.5. | Redakce
V piatok proti Podbrezovej v tréningovom zápase

V piatok proti Podbrezovej v tréningovom zápase

28.5. | Redakce
Jeden sen, dvaja bratia

Jeden sen, dvaja bratia

26.5. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu