Jakub Krč a Erik Otrísal s novými zmluvami

Jakub Krč a Erik Otrísal s novými zmluvami

16.01.2018 | Tomáš Nečas

Vedenie FK Senica predĺžilo po kapitánovi Blažejovi Vaščákovi a Lukášovi Luptákovi zmluvy aj našim odchovancom - Jakubovi Krčovi a Erikovi Otrísalovi.

Mladíci strávili minulú sezónu na hosťovaniach, Jakub Krč (ŠKF Sereď) a Erik Otrísal (Trnava B), kde veľa priestoru nedostávali. V tejto sezóne už ale patria k stabilným členom "A" tímu, Jakub Krč dokonca ako jediný z aktuálneho kádra naskočil na jeseň v každom zápase Fortuna ligy.

V prípade Jakuba Krča ide o zmluvu na 2,5 roka. "Som rád, že som sa so Senicou dohodol, sú tu výborné podmienky na trénovanie, skvelá partia chalanov, teším sa na ďaľšiu spoluprácu v klube."

Erik Otrísal podpísal predĺženie zmluvy o 1 rok s možnou opciou. "Som šťastný, že som zostal v tomto klube, mám možnosť hrávať, sú tu skvelé podmienky, výborná partia, dúfam, že budem len napredovať." Rozlet hráča pribrzdilo koncom novembra zranenie, kvôli ktorému pauzoval do začiatku zimnej prípravy. Minulý týždeň už Erik absolvoval plnú minutáž v prípravnom zápase s Dunajskou Lužnou. " Na ihrisku som sa cítil výborne, hral som zápas po veľmi dlhej dobe z dôvodu zranenia. Dúfam, že sa náš tréningový dril ukáže v jarnej časti a ligu v Senici udržíme".

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Akadémia zastavuje tréningový proces

Akadémia zastavuje tréningový proces

29.9. | Redakce
V dohrávke 4.kola na Tehelnom poli

V dohrávke 4.kola na Tehelnom poli

29.9. | Redakce
Mládež v akcii: Výsledkový servis

Mládež v akcii: Výsledkový servis

28.9. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu