Hušek: Senici chcem pomôcť k pohárom

Hušek: Senici chcem pomôcť k pohárom

25.06.2014 | Milan Ondruš

Seničania momentálne zarezávajú na hernom sústredení v Hornom Rakúsku. Na svoje prvé zápasy v červeno-modrom drese nastúpili už i Tomáš Majtán, ktorý so Senicou zatiaľ len trénuje a skúsený Luboš Hušek, ktorý so Záhorákmi podpísal dvojročný kontrakt.

Hušek naposledy pôsobil v Slovane Liberec. Do svojich radov si ho povolal kouč Senice Pavel Hapal. „Komunikovali sme spolu s pánom Hapalom. Chcel ma do Senice. S klubom sme sa veľmi rýchlo dohodli a som tu,“ približuje Hušek.

Záhoráci pred novou sezónou svoj káder znova omladili. Do tímu by mal 30-ročný defenzívny záložník priniesť hlavne skúsenosti. „Senica hrala po minulé roky európske poháre. Chcem tímu hlavne pomôcť opäť na špicu. Viem, že teraz skončila Senica šiesta a má ambície ísť určite vyššie,“ dodáva Luboš Hušek prezývaný Hasan. Vizážou totiž mnohým pripomína typického Turka.

Premiéru v senickom drese si Hušek odbil počas rakúskeho sústredenia. Hoci patril k najlepším na trávniku, ani on nedokázal zabrániť prehre 0:1 s albánskym majstrom KF Skenderbeu. Od úvodných minút nastúpil na zápas aj kanonier Tomáš Majtán, ktorý naposledy pôsobil v poľskom Górniku Zabrze. „Tomáš s nami momentálne len trénuje. Vyzerá to tak, že by mohol posilniť náš tím, no všetko je v štádiu rokovania,“ ozrejmuje prezident FK Senica Viktor Blažek.

Najbližší prípravný duel odohrajú Záhoráci v piatok 27.6. o 18:00, keď sa počas rakúskeho sústredenia stretnú s ruským Anži Machačkala.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Trenčínu sme podľahli rozdielom triedy

Trenčínu sme podľahli rozdielom triedy

16.2. | Igor Tabiš
Po dvojmesačnej pauze sa vracia Fortuna liga, v sobotu vyzveme Trenčín

Po dvojmesačnej pauze sa vracia Fortuna liga, v sobotu vyzveme Trenčín

15.2. | Igor Tabiš
Tlačová konferencia pred začiatkom jarnej časti Fortuna ligy

Tlačová konferencia pred začiatkom jarnej časti Fortuna ligy

14.2. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu