Druhou posilou do defenzívy Jakub Nemec

Druhou posilou do defenzívy Jakub Nemec

15.07.2020 | Redakce

Druhou letnou posilou klubu sa stáva 28-ročný obranca Jakub Nemec, ktorý s klubom podpísal ročný kontrakt.

Druhým hráčom, ktorý v letnom prestupovom období posilní naše mužstvo je Jakub Nemec, 28-ročný rodák z Lábu sa dohodol s vedením nášho klubu na ročnom kontrakte s následnou možnosťou opcie.

"Pocity sú od prvého momentu výborné, som rád, že môžem byť súčasťou FK Senica," priznáva na úvod slovenský futbalista, ktorý s futbalom začínal práve v rodnom Lábe. 

V posledných dvoch sezónach obliekal dres FC Petržalka, v minulosti si vyskúšal aj pôsobenie v kluboch MFK Skalica či FC Rohožník. Počas svojej mládežníckej kariéry postupne prešiel mužstvami ako ČSFA Malacky, Slovan Bratislava, Brezová pod Bradlom či České Budějovice.

"Určite ide o najväčšiu výzvu v mojej doterajšej kariére, som za to šťastný a veľmi sa teším na nasledujúce obdobie. Mojou hlavnou ambíciou je, aby sme boli úspešní ako tím a dosahovali čo najlepšie výsledky. Osobnou ambíciou je vybojovať si miesto v základnej zostave a byť pre kabínu a rovnako tak aj celý klub užitočným hráčom," vysvetľuje skromne ľavonohý futbalista.

"Doplnenie obrannej línie bolo jednou z našich priorít v prestupovom období, hľadali sme najmä typologicky podobného obrancu akým je Jakub, nakoľko ide o ľaváka, ktorý dokáže hrať na ľavej strane aj v strede obrany. Bolo veľmi podstatné, že sme na neho mali pozitívne referencie či už po ľudskej stránke alebo kvalitatívnej od jeho bývalého spoluhráča Juraja Pirosku a rovnako tak aj od nášho trénera brankárov Miroslava Mentela," vysvetľuje dôvod angažovania tohto hráča športový riaditeľ klubu Filip Holec.

"Po dohode s novým trénerom, ktorý nám potvrdil záujem o Jakuba sme sa ho rozhodli angažovať. Pevne veríme, že nám pomôže stabilizovať výkony obrannej formácie. Ide zároveň o hráča, ktorý pochádza z nášho regiónu Záhorie, čo je ďalším dôležitým signálom pre fanúšikov FK Senica," dodáva na záver športový riaditeľ FK Senica Filip Holec.

Vitaj v našom klube Jakub! 

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V úvodnom kole novej sezóny proti vicemajstrovi

V úvodnom kole novej sezóny proti vicemajstrovi

7.8. | Redakce
Tlačová konferencia klubu pred novou sezónou

Tlačová konferencia klubu pred novou sezónou

7.8. | TASR
V novej sezóne kapitánom Juraj Piroska

V novej sezóne kapitánom Juraj Piroska

6.8. | Redakcia

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu