Dnes sa na pravé poludnie konala predsezónna tlačová konferencia

Dnes sa na pravé poludnie konala predsezónna tlačová konferencia

18.07.2018 | Klub

V stredu 18. júla sa na pravé poludnie uskutočnila predsezónna tlačová konferencia.

Klub dnes na tlačovej konferencii reprezentovali: hlavný tréner A-mužstva Ton Caanen, asistent trénera Lucas Gatti, za hráčsku kabínu Jakub Krč a Erik Otrísal.

Na predsezónnej tlačovej konferencii sa dostal ako prvý k slovu súčasný tréner A-mužstva Ton Caanen. „Naša letná príprava bola veľmi zvláštna. FK Senica je momentálne zaneprázdnená transformáciou. So sponzorom sme prišli pred šiestimi mesiacmi. Čo sa týka nášho pokračovania, robíme veľké kroky vpred. Prvá časť prípravy začala 18. júna a skončila minulým týždňom. Teraz štartuje druhá časť. Či sme na toto všetko kompletne pripravení? Nie, iba sme začali. To všetko, čo ste počuli a videli v posledných piatich týždňoch neberte príliš vážne. Nerobte z toho závery. Uvidíme, aké výkony budú podávať naši hráči v lige. Polovicu tímu sme postavili, ďalšiu polovicu ešte budujeme. Môžeme povedať, že prvé dva-tri zápasy ligy budú konečnou fázou našej prípravy. Naši protivníci v lige už budú pripravení. Neznamená to ale, že prvé zápasy budeme brať ako prípravné. Pôjdeme do nich na sto percent. Budeme sa snažiť získať čo najviac bodov a podať čo najlepší výsledok."

Následne sa k slovu dostal asistent trénera Lucas Gatti, ktorý síce ešte nemá potrebnú trénerskú licenciu, no snaží sa ju získať. „Teším sa, že som tu. Prišiel som robiť futbal, a to je proces, ktorý chce čas“.

Za kabínu ako prvý rozprával Jakub Krč, ktorý v krátkosti zhodnotil prípravu. „Prípravu sme začali 18. júna, počas ktorej sme absolvovali štyri prípravné zápasy. Splnilo to svôj účel. Káder ešte momentálne nie je kompletný, no za kabínu možem povedať, že do zápasu s Trnavou dáme všetko“. Erik Otrísal priblížil atmosféru v kabíne aj s príchodom nových hráčov. „Je to o niečo ťažšie, máme viac národností v kabíne, ale myslím si že sme tam profíci a snažíme sa spoznať jeden druhého čo najskôr. V najbližších týždňoch by to malo byť už fajn.“


Káder FK Senica pred štartom Fortuna ligy 18/19

Brankári: Federico Taborda, Adam Kováč

Obrancovia: Joan Herrera, Roberto Dias, Lukáš Kučera, Erik Otrísal

Záložníci: Diego, Cuadros, Patrik Chovan, Jakub Krč, Dominik Martišiak, Marko Tešija, Jakub Vida, Zezinho

Útočníci: Désiré Ségbé Azankpo, Frank Castaňeda, Richard Celis, Matej Kosorín, Naren Solano


Príchody: Federico Taborda (US Civitanovese), Lukáš Kučera (dorast), Désiré Ségbé Azankpo (SAS Espinal), Jakub Vida (dorast), Patrik Chovan (dorast), Marko Tešija (ND Gorica), Roberto Dias (Novo Hamburgo)

Odchody: Blažej Vaščák, Oliver, Podhorin, Oliver Práznovský, Dominik Holec, Vojtech Milošovič, Ronaldo Chacón, Michal Ranko, Dávid Richtárech, Jakub Brašeň, Peter Ďungel, Lynel Kitambala, Jurij Medvědev, Viktor Miklós, Hans Nuno Sarpei, Ján Suchan, Samuel Šefčík, Ricardo Villaraga

Zápasy v príprave: 
FK Senica - 
Petržalka   0:3 (0:1)
Baník Ostrava - FK Senica   6:0 (2:0)
Budafoki MTE - FK Senica   1:1 (0:1), Castaňeda
MTK Budapešť - FK Senica   4:0 (2:0)

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Hráčom mesiaca apríl Kay

Hráčom mesiaca apríl Kay

20.5. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: Žiačky FK Senica s cenným víťazstvom

Mládež v akcii: Žiačky FK Senica s cenným víťazstvom

20.5. | Igor Tabiš
Víťazná rozlúčka s domácim publikom, siedma výhra v rade

Víťazná rozlúčka s domácim publikom, siedma výhra v rade

18.5. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu