Ďalšie kolo Fortuna ligy. V stredu na ihrisku Spartaka Trnava

Ďalšie kolo Fortuna ligy. V stredu na ihrisku Spartaka Trnava

17.09.2019 | Igor Tabiš

V 9. kole Fortuna ligy sa predstavíme na ihrisku Spartaka Trnava. Zápas sa hrá v netradičnom termine - uprostred týždňa v stredu.

V 9. kole Fortuna ligy sa predstavíme na štadióne Antona Malatinského, súperom našich futbalistov bude trnavský Spartak. 

"Čaká nás veľmi náročný zápas. Verím ale, že sa nám podarí vybojovať pozitívny výsledok proti veľmi kvalitnému súperovi," povedal na úvod chorvátsky stredopoliar FK Senica Mihovil Klapan.

Káder Spartaka prešiel počas letnej prestávky veľkými zmenami. Okrem hráčskej kabíny nastali zmeny aj v manažmente klubu, Bíli Andeli navyše vstúpili do nového ligového ročníka s novými majiteľmi. Na trénerskú lavičku klubu z malého Ríma zasadla známa tvár - portugalský tréner Ricardo Chéu.

"Minulú sezónu bol Ricardo Chéu na našej lavičke, veľmi nám pomohol, darilo sa nám výsledkovo. Bude príjemné, vidieť ho znova. Verím ale, že na konci zápasu sa budeme radovať my," objasnil Mihovil Klapan.

V poslednom ligovom zápase sa nedarilo ani jednému z tímov. Naši futbalisti podľahli na domácom štadióne Dunajskej Strede 0:1. Spartak Trnava neuspel v najslávnejšom slovenskom derby, keď na Tehelnom poli prehral proti Slovanu Bratislava 2:0. 

"Zápasy v Trnave sú špecifické, je tam krásny štadión, na ktorý chodí si nájde cestu veľa fanúšikov. Máme na to, aby sme tam získali nejaké body. Určite to ale bude veľmi náročný zápas," komentoval český gólman FK Senica Vojtěch Vorel, ktorý si v poslednom kole proti Dunajskej Strede pripísal prvý ligový štart v tejto sezóne.

"Zápas nemôžeme hodnotiť kladne, pretože sme nezískali ani bod. Chalani však na ihrisku nechali všetko. Po zápase bol veľký smútok v kabíne. Bod by bol možno zaslúžený," komentoval naše posledné ligové vystúpenie český gólman.

Výkop stredajšieho zápasu je naplánovaný na 18:00 h.

 
Súvisiace články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Pod Dubňom päť gólov. O troch bodoch rozhodol kapitán Dias

Pod Dubňom päť gólov. O troch bodoch rozhodol kapitán Dias

20.10. | Igor Tabiš
V nedeľu pod Dubňom proti AS Trenčín

V nedeľu pod Dubňom proti AS Trenčín

18.10. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

18.10. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu