Zimné zmeny v kádri

Zimné zmeny v kádri

04.01.2013 | Redakcia

senica dacDSHoci sa príprava začína až v pondelok, prinášame vám krátky pohľad do zmien v kádri, ktoré sa udiali v zimnom období. Vo viacerých komentároch sa objavujú rôzne špekulácie, preto sme sa rozhodli na situáciu reagovať krátkym vysvetlením.

Odchádzajú

Na 100% je isté, že zimnú prípravu nezačne dvojica Václav KoutnýAdam Varadi. Obom skončilo koncom minulého roka hosťovanie. Koutný i Varadi sa vrátili do svojho materského klubu Sigma Olomouc. V médiách sa objavila i správa o odchode Jaroslava Černého do Českých Budějovíc. „Nič nie je ešte isté. O jeho hosťovaní v Českých Budějoviciach by sa malo rozhodnúť v pondelok,“ vysvetľuje situáciu športový riaditeľ FK Senica Dušan Vrťo. Akonáhle bude odchod Černého spečatený, prinesieme informáciu na našom webe. Správy o odchode Blackburna či Frýdka nie sú založené na pravde. Rolando Blackburn dostal od Senice len priepustku na reprezentačné povinnosti. Čaká ho turnaj Copa Centroamericana (viac sa dozviete TU) a kvalifikačné boje o postup na MS 2014.  V Senici ostáva i útočník Lamine Diarrassouba, ktorý absolvoval skúšku vo Vietname.

Prichádzajú

Aj v jarnej časti Corgoň ligy bude obliekať senický dres Juraj Piroska. Z hosťovania sa vracajú Petr Hošek (DAC Dunajská Streda), Michal Šulla (Spartak Myjava), Miroslav Sedlák (ŠTK Šamorín), Ivan Hladík (Baník Ružiná). S A-tímom odštartuje prípravu trojica mladíkov z dorastu Tomáš Kapusta, Denis VentúraJakub Kosorín.

O akýchkoľvek ďalších zmenách v kádri vás budeme včas informovať.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Červený kotel je späť, už v piatok proti Zlatým Moravciam

Červený kotel je späť, už v piatok proti Zlatým Moravciam

20.8. | Igor Tabiš
Ukázali sa v pozitívnom svetle. Mladíkov však mrzí strata bodov

Ukázali sa v pozitívnom svetle. Mladíkov však mrzí strata bodov

19.8. | Igor Tabiš
Štyri góly, dve penalty a bod proti Ružomberku po remíze 2:2

Štyri góly, dve penalty a bod proti Ružomberku po remíze 2:2

17.8. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu