Pokyny pred výjazdom do Bardejova

Pokyny pred výjazdom do Bardejova

29.04.2012 | Redakcia

zahoracivychodV utorok 8. mája je na programe finálový duel Slovnaft cupu FK Senica – MŠK Žilina. Stretnutie sa začína o 12.30 h. Na historický duel sa chystá viacero podporovateľov FK Senica. Už v tejto chvíli registrujeme približne sto priaznivcov FK, ktorí vycestujú do dejiska vyvrcholenia pohára. Účastníkov výjazdu by sme radi informovali o niektorých zásadných faktoch.

Vstupenky na finále si môžete zakúpiť iba v Senici! Nie v mieste konania stretnutia. Cena vstupného pre fanúšikov je 3 €. Predpredaj sa uskutoční v piatok 4. mája pred ligovým duelom FK Senica – MFK Ružomberok v pokladni pri hlavnom vchode. Pokladňa bude otvorená v čase od 15.30 h do 17.30 h. FK Senica má k dispozícii 260 lístkov.

POZOR! Na základe požiadaviek SFZ budú lístky predané iba na konkrétne mená. Ak si niekto zakúpi viac vstupeniek, musí uviesť ku každému lístku príslušné meno.

Odchod autobusov je stanovený na utorkové ráno o 4:00 h od hlavnej brány štadióna. Cestovné náklady hradí klub. Cestujúcich bude navyše v dopravnom prostriedku čakať drobné prekvapenie.

Svoj záujem o cestu do Bardejova môžete záväzne nahlásiť aj na e-mailoch zdeno.sladek@gmail.com resp. silvia.mattova@fksenica.eu, alebo na mobile 0902 051 050 alebo na pevnej linke 034 651 5303.

Tešíme sa na Vašu účasť ako i na vytvorenie skvelej atmosféry v Bardejove. 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Po výbornom výkone sme zdolali Trnavu

Po výbornom výkone sme zdolali Trnavu

23.2. | Ivan Tobiáš, TASR, foto: Jozef Komorný
Zajtra privítame Spartak Trnava

Zajtra privítame Spartak Trnava

22.2. | Ivan Tobiáš
Podporte futbalové nádeje FK Senica 2 % z dane

Podporte futbalové nádeje FK Senica 2 % z dane

18.2. | Ivan Tobiáš

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu