Pokyny pred výjazdom do Bardejova

Pokyny pred výjazdom do Bardejova

29.04.2012 | Redakcia

zahoracivychodV utorok 8. mája je na programe finálový duel Slovnaft cupu FK Senica – MŠK Žilina. Stretnutie sa začína o 12.30 h. Na historický duel sa chystá viacero podporovateľov FK Senica. Už v tejto chvíli registrujeme približne sto priaznivcov FK, ktorí vycestujú do dejiska vyvrcholenia pohára. Účastníkov výjazdu by sme radi informovali o niektorých zásadných faktoch.

Vstupenky na finále si môžete zakúpiť iba v Senici! Nie v mieste konania stretnutia. Cena vstupného pre fanúšikov je 3 €. Predpredaj sa uskutoční v piatok 4. mája pred ligovým duelom FK Senica – MFK Ružomberok v pokladni pri hlavnom vchode. Pokladňa bude otvorená v čase od 15.30 h do 17.30 h. FK Senica má k dispozícii 260 lístkov.

POZOR! Na základe požiadaviek SFZ budú lístky predané iba na konkrétne mená. Ak si niekto zakúpi viac vstupeniek, musí uviesť ku každému lístku príslušné meno.

Odchod autobusov je stanovený na utorkové ráno o 4:00 h od hlavnej brány štadióna. Cestovné náklady hradí klub. Cestujúcich bude navyše v dopravnom prostriedku čakať drobné prekvapenie.

Svoj záujem o cestu do Bardejova môžete záväzne nahlásiť aj na e-mailoch zdeno.sladek@gmail.com resp. silvia.mattova@fksenica.eu, alebo na mobile 0902 051 050 alebo na pevnej linke 034 651 5303.

Tešíme sa na Vašu účasť ako i na vytvorenie skvelej atmosféry v Bardejove. 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

13.3. | FK Senica
Prvé dve kolá nadstavby zrušené

Prvé dve kolá nadstavby zrušené

9.3. | FK Senica
Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

9.3. | FK Senica

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu