Griga definitívne trénerom reprezentácie

Griga definitívne trénerom reprezentácie

26.04.2012 | Redakcia

 

grigarepreVo štvrtok popoludní predstavil Slovenský futbalový zväz nový realizačný tím reprezentačného mužstva. Jedným z dvojice hlavných trénerov sa stal úspešný kouč FK Senica Stanislav Griga. Pre klub je jeho menovanie na prestížnu pozíciu veľká česť a zároveň záväzok, pokúsiť sa za odchádzajúceho trénera nájsť adekvátnu náhradu.

V lete 2010 podpísal Stanislav Griga s FK Senica dvojročný kontrakt. Vedenie klubu viackrát otvorilo otázku prípadného predĺženia zmluvy. „Na tému pokračovania spolupráce aj v nasledujúcej sezóne sme diskutovali už v zime počas sústredenia v Turecku. Bola to nezáväzná debata. Dohodli sme sa, že sa k celej veci vrátime koncom apríla. Medzitým sa vyvinula situácia tak, že zo Stana sa stal vážny kandidát na post reprezentačného trénera, ktorým sa napokon aj stal,“ informuje Viktor Blažek.

Vedenie klubu situáciu súvisiacu s charizmatickým trénerom vnímalo veľmi pozorne. Čím viac sa vzďaľovala šanca na ďalšiu spoluprácu, tým intenzívnejšie hľadalo vhodnú alternatívu. „Sme v kontakte s viacerými trénermi. Sú to Česi a Slováci. Uvedomujeme si, že v Senici je latka postavená poriadne vysoko a preto sa v našom rozhodovaní nechceme unáhliť. Máme za sebou niekoľko kontaktných rozhovorov. Veríme, že nového trénera predstavíme v najbližšej budúcnosti,“ pokračuje prezident klubu. Stanislav Griga by mal podľa dohody viesť senické mužstvo do konca aktuálneho ročníka.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V záverečnom kole sezóny cestujeme na ihrisko nováčika súťaže

V záverečnom kole sezóny cestujeme na ihrisko nováčika súťaže

10.7. | Redakce
Zodpovednosť za senický dres

Zodpovednosť za senický dres

9.7. | Redakce
V súboji proti ViOnu bezgólová remíza

V súboji proti ViOnu bezgólová remíza

4.7. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu