Nad Žitavou sa niesol krik Záhorákov

Nad Žitavou sa niesol krik Záhorákov

19.04.2012 | Redakcia

vionfans„My sme tu doma,“ ozývalo sa štadiónom v Zlatých Moravciach počas semifinálového duelu Slovnaft Cupu medzi domácim ViOnom a FK Senica. Pokrik sa šíril zo sektoru našich – senických – FANS. Vyzbrojení klubovými dresmi, šálmi, bubnami a dobrou náladou, hnali senickú družinu počas celého stretnutia vpred. Zdeno Sládek, líder skupiny a človek, ktorý sa najzásadnejším spôsobom pričinil o organizáciu výjazdu, mal na hlave modrú parochňu v štýle afroúčesu. Ďalší členovia boli ozdobení inými identifikačnými prvkami.

Energia z fanúšikovského sektoru sa prenášala aj na ihrisko. „Chalani boli výborní. Celý zápas stáli za nami. Vonku nám vytvorili skvelú podporu. Za ich aktivitu im patrí vďaka,“ pochválil priaznivcov Juraj Križko. Hold vytrvalým fanúšikom vzdali aj ostatní. „Bolo to príjemné. Pre nás je to veľký záväzok do budúcnosti. Budeme sa snažiť podávať čo najlepšie výkony. Nech chodí do hľadiska čoraz viac ľudí doma aj vonku,“ pridal názor Jaroslav Diviš.

FK Senica ďakuje priaznivcom za podporu mužstva počas jedného z najdôležitejších stretnutí v histórii klubu. Veríme, že výjazd nebol posledným, naopak, že to je začiatok novej milej tradície. 

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Akadémia zastavuje tréningový proces

Akadémia zastavuje tréningový proces

29.9. | Redakce
Mládež v akcii: Výsledkový servis

Mládež v akcii: Výsledkový servis

28.9. | Redakce
V derby prehra dvojgólovým rozdielom

V derby prehra dvojgólovým rozdielom

26.9. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu