Piroska si otvoril gólový účet v reprezentácii

Piroska si otvoril gólový účet v reprezentácii

12.10.2011 | Redakcia

id71streduskorých ranných hodinách docestovala výprava slovenských futbalových reprezentantov späť do vlasti. V poslednom kvalifikačnom duelipostup na Euro 2012 získali na pôde Macedónska bod. Pri remíze 1:1 bol jediným slovenským strelcom Juraj Piroska.

 

Hviezdna chvíľa senického útočníka prišla v 54. min. Premiérový reprezentačný gól dosiahol hlavou po nedorozumení obrancu Šikovabrankárom Bogatinovom. „Tú situáciu som sa snažil po centri do šestnástky dohrávať. Padlo to tam. Gól ma samozrejme teší, ale spokojnejší by som bol, keby sme získali tri body. Keď s takýmto súperom vyhrávame, už by sme mali zápas dotiahnuť do víťazného konca," uviedol bezprostredne po stretnutí pre agentúru SITA novic medzi reprezentačnými strelcami.

 

Juraj siSkopje obliekol reprezentačný dres tretíkrát. Predtým absolvoval vystúpenie v tíme Vladimíra Weissakvalifikačnom stretnutíAndorre, ako náhradník strávil na ihrisku 12 min, ako i v priateľskom meraní síl proti Dánsku, v ktorom odohral celý zápas. „Každý štart v reprezentácii je dobrý. Dúfam, že ich nazbieram čo najviac. V Skopje som sa chcel ukázať a poďakovať sa trénerovi Weissovi za dôveru a šancu. Usiloval som sa na trávniku odviesť všetko, čo viem. Som rád, že som mohol byť v tejto partii. Škoda len, že sme na záver kvalifikácie nezískali tri body. Bolo to však náročné. Terén bol skutočne strašne ťažký," skonštatoval slovenský strelec, ktorý v 87. min prepustil miesto ďalšiemu ofenzívnemu futbalistovi Filipovi Hološkovi.

 

Jurajovireprezentačnému zásahu blahoželámetešíme sa na jeho gólové okamihypruhovanom drese FK Senica.

 

Sekcia komentárov je prístupná len registrovaným členom
 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

13.3. | FK Senica
Prvé dve kolá nadstavby zrušené

Prvé dve kolá nadstavby zrušené

9.3. | FK Senica
Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

9.3. | FK Senica

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu