SportFotbal a adidas oficiálnym partnerom FK Senica

SportFotbal a adidas oficiálnym partnerom FK Senica

10.09.2021 | FK Senica

FK Senica uzavrel partnerskú spoluprácu so značkami adidas a SportFotbal.

Futbalový klub FK Senica uzavrel novú partnerskú spoluprácu s významnými spoločnosťami adidas a SportFotbal.

"Tešíme sa na spoluprácu a veríme, že to bude partnerstvo, ktoré bude mať dlhodobý charakter a bude korešpondovať záujmy ako klubu, tak našej spoločnosti, ktorá chce byť na Slovensku v budúcnosti silnejšia. Veríme, že tu vzniká nová éra, ktorá pomôže hlavne k športovým úspechom klubu," vysvetlil na úvod obchodný riaditeľ spoločnosti SportFotbal Jan Plachý.

Spoločnosť SportFotbal pôsobí na českom trhu od roku 2000, jej sídlo sa nachádza na Voroněžskej ulici v Prahe, kde si fanúšikovia futbalu prídu na svoje. Kamenná predajňa má tri poschodia a jej celková rozloha je 400m². Do portfólia spoločnosti spadá široká škála nielen futbalových potrieb, ale aj futsalového vybavenia. SportFotbal je zároveň autorizovaným predajcom viacerých popredných značiek.

V rámci tejto kooperácie prichádzajú aj nové dresy FK Senica pre aktuálny ligový ročník. Domáca sada dresov pozostáva z modro-červenej kombinácie, naopak sadu pre vonkajšie zápasy charakterizuje bielo-červená kombinácia.

"Sme veľmi radi, že sa nám podarilo dotiahnuť ďalšieho významného partnera v podobe adidasu a SportFotbal. Spoločnosť SportFotbal dlhodobo pôsobí v Českej republike a stará sa o prvoligové kluby, adidas je globálna svetová značka spojená s najväčšími mužstvami. Vďaka profesionalite a flexibilite oboch partnerov sa nám podarilo vymyslieť tieto krásne domáce dresy, ktoré budú nielen pekné, ale aj víťazné. Tieto spoločnosti budú našimi dlhodobými dodávateľmi a preto veríme v úspešnú spoluprácu. Do budúcna pripravujeme aj spoločné marketingové projekty," reaguje riaditeľ FK Senica David Balda.


 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V prvom zápase prípravy výhra nad Trnavou
Zmeny vo vedení akciovej spoločnosti FK Senica
V stredu 5.1. začala zimná príprava

V stredu 5.1. začala zimná príprava

6.1. | Redakcia, foto: Braňo Španka
2

Copyright © 2022 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu