Kalabiška: Trenčín bude mať kombinačné chúťky

Kalabiška: Trenčín bude mať kombinačné chúťky

03.04.2012 | Redakcia

senica trencinZariadil to Kalabiška. Tak znie názov príspevku, ktorý sme našom webe uverejnili tesne po skončení zápasu 14. kola Corgoň ligy AS Trenčín – FK Senica. Názov je výstižný. Gól Jána Kalabišku zo 67. minúty totiž rozhodol o tom, že zverenci trénera Stanislava Grigu si z Trenčína odviezli po najtesnejšom víťazstve všetky body. „Pamätám si na ten gól úplne presne. Predchádzala mu sľubná šanca Trenčína. Petr Pavlík vykopával loptu na bránkovej čiare. Potom potiahol loptu Piroska, dal mi ju prakticky pred prázdnu bránu. Mne už nezostávalo nič iné, len skórovať,“ spomína si Kalabiška. 

Predtým sme sa s Trenčínom v tejto sezóne stretli ešte raz, a to na domácej pôde. V tomto zápase sa zrodila jednoznačná výhra domácich 4:0. Do listiny strelcov sa zapísal dvakrát Hošek, raz Wijlaars a Piroska.
Trenčín je momentálne na siedmej priečke tabuľky. Posledné zápasy však ukazujú slušnú formu AS. Na domácej pôde si naposledy poradili s Ružomberkom 2:1, predtým uhrali bod na Slovane po remíze 2:2 a týždeň pred porazili pred vlastnými divákmi ViOn 3:1. „Vieme, že Trenčín má kvalitné mužstvo, kvalitných futbalistov. Aj predošlý zápas či ich posledné výsledky to dokazujú. Tréner nás na to upozorňoval takisto, že Trenčín chce hrať futbal a bude sa snažiť ísť dopredu,“ naznačuje Kalabiška.
Posledné duely na domácej pôde našim nevyšli podľa predstáv. Gól do ligovej bránky tu naposledy dali presne pred mesiacom. Do siete Nitry sa trafili trikrát. „Je pravda, že sme týmito zápasmi asi divákov veľmi nepotešili. Myslím si však, že proti Trenčínu to bude iné. Je to mužstvo, ktoré chce kombinovať, bude aktívne, nebude len brániť ako Prešov či Košice. A to by nám mohlo vyhovovať,“ uzatvára Kalabiška.

Seničanom bude chýbať dlhodobo zranená stopérska dvojica Pillár, Gajdošík, do zostavy sa vracia po kartovom treste Štepanovský. V drese Trenčína sa neukáže naopak Aldo Baéz, ktorý pauzuje pre karty.

Duel v Senici začína o 17:30. Hlavným rozhodcom bude Hracho, na postranných čiarach mu budú asistovať Bobko s Poláčekom.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

13.3. | FK Senica
Prvé dve kolá nadstavby zrušené

Prvé dve kolá nadstavby zrušené

9.3. | FK Senica
Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

9.3. | FK Senica

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu