Lukáš Kučera podpísal s klubom nový kontrakt

Lukáš Kučera podpísal s klubom nový kontrakt

02.07.2020 | Redakce

Lukáš Kučera sa dnes dohodol s vedením klubu na predĺžení spolupráce.

Vedenie FK Senica sa dnes dohodlo na novom dvojročnom kontrakte s 20-ročným odchovancom klubu Lukášom Kučerom, talentovaný mladík zotrvá podľa novej zmluvy v klube do leta 2022.

"Som veľmi šťastný, že sme sa s klubom dohodli na predĺžení zmluvy, teším sa na ďalšie dva roky v Senici," opísal svoje pocity bezprostredne po podpise novej zmluvy Lukáš Kučera

Pre mladého futbalistu boli posledné mesiace doteraz najťažšími v jeho futbalovej kariére. Futbalové napredovanie rodáka z Myjavy pribrzdilo vážne zranenie kolena a následná operácia predného skríženého väzu. O to viac ho teší prejavená dôvera zo strany klubu, ktorá vyústila do podpísania nového kontraktu.

"Vážim si to ešte viac, ako za normálnych okolností. V klube boli ľudia, ktorí mi počas môjho zranenia pomáhali, či už to bol masér Ján Šimek alebo kondičný tréner Tomáš Vacula. Venovali mi nespočetné množstvo svojho času a energie aj počas obdobia, keď to v klube nebolo jednoduché. Som veľmi šťastný, že môžem vo svojej futbalovej kariére pokračovať doma v Senici," priznáva hráč s číslom 17.

Ciele mladého futbalistu sú tak do budúcna jednoznačné: "Chcem sa dostať čo najskôr do zápasovej praxe a hernej formy, aby som mohol vykonávať svoju prácu najlepšie ako viem pre tento klub," vysvetľuje na záver odchovanec klubu Lukáš Kučera.

"Predĺženie zmluvy s Lukášom Kučerom jasne deklaruje priority klubu, ktorý sa bude zameriavať na výchovu domácich hráčov. Kuči dlhodobo ukazuje veľký potenciál a pevne veríme, že sa po dlhom zranení dostane do formy a bude platnou súčasťou A-mužstva. Som presvedčený, že v najbližších dňoch sa dohodneme aj s ďalšími odchovancami a zároveň nepretržite pracujeme na doplnení mužstva o kvalitných futbalistov, ktorí dopĺnia súčasnú kostru mužstva," okomentoval predĺženie spolupráce s Lukášom Kučerom nový športový riaditeľ klubu Filip Holec, ktorý sa svojej funkcie ujal začiatkom tohto týždňa.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Mládež v akcii: Výsledkový servis mládežníckych družstiev

Mládež v akcii: Výsledkový servis mládežníckych družstiev

9.8. | Redakce
Milan Šimčák: Škoda nevyužitých príležitostí v zápase

Milan Šimčák: Škoda nevyužitých príležitostí v zápase

9.8. | Redakce
Na úvod sezóny vysoká domáca prehra

Na úvod sezóny vysoká domáca prehra

8.8. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu