Skrátenú nadstavbu odštartujeme domácim zápasom proti Seredi

Skrátenú nadstavbu odštartujeme domácim zápasom proti Seredi

12.06.2020 | Redakce

V 1.kole nadstavbovej časti Fortuna ligy privítame na domácom ihrisku futbalistov Serede.

Niekoľko mesačné čakanie na ligový futbal je na konci. Po dlhej prestávke spôsobenej pandémiou koronavírusu sa ligových futbal vracia na slovenské trávniky. Domácim zápasom proti ŠKF iClinic Sereď odštartujeme skrátenú nadstavbovú časť súťažného ročníka 2019/20. 

"Očakávania sú veľké, jednoznačne potrebujeme zvíťaziť," povedal na úvod pred blížiacim sa súbojom proti Seredi hlavný tréner FK Senica Ján Bíreš. Sobotňajší súper stráca na naše mužstvo v tabuľke iba dva body. Navyše sme v aktuálnej sezóne futbalistom Serede podľahli v oboch vzájomných súbojoch základnej časti. 

"Súpera sme videli na videu v posledných dvoch zápasoch - na Slovane a proti Banskej Bystrici. Sú organizovaní, je to veľmi skúsené mužstvo ktoré vie, čo chce hrať. V mužstve je mladý iba gólman a krídelníci Vuk s Ivánom," vysvetľuje hlavný tréner FK Senica.

Po troch tréningových dueloch príde na rad ostrý test v súťažnom zápase. Pri spomínaných troch meraniach síl sme však obstáli na výbornú, čo dokumentuje aj nula v kolónke inkasovaných góloch.

"Každý jeden zápas nám niečo ukázal, či už veci pozitívne, ale aj tie, na ktorých musíme popracovať. Celkovo to ale hodnotím pozitívne, keďže sme v troch zápasov dvakrát zvíťazili a neinkasovali," približuje pred 1.kolom nadstavby Kristián Lukáčik.

Pre rodáka z Dolného Kubína pôjde o špeciálny zápas, nakoľko mužstvo Serede pozná veľmi dobre. "Pre mňa osobne je to určite špecifický zápas. Bude to náročný duel, mužstvo Serede má v tíme skúsených a kvalitných hráčov. V Seredi som začal zbierať prvé ligové štarty, takže na toto mužstvo budem spomínať vždy len v dobrom. Zajtra však pôjdu všetky tieto veci bokom, sústredím sa len na náš výkon a to, aby sme zápas zvládli v náš prospech," vysvetľuje hráč s číslom 8.

Došlo aj na prípadné predzápasové podpichovačky? "S chalanmi som samozrejme v kontakte, nejaké podpichovačky tam už prebehli. S Morongom, Hučkom či Slaninkom sme si aj niečo napísali. Zajtra však budeme súperi a na ihrisku si to rozdáme," dodáva na záver defenzívne ladený futbalista.

Výkop zajtrajšieho zápasu je na programe o 17:00 hod. Nakoľko sa všetky lístky, ktoré išli do predpredaja vypredali, ďalší predaj lístkov v deň zápasu už nebude možný. Zápas odvysiela naživo HusteTV

Fanúšikom na štadióne zároveň pripomíname dôležité bezpečnostné opatrenia, ktoré je potrebné dodržiavať:

Vstup na štadión je možný iba s prekrytými hornými dýchacími cestami - rúško, šatka.

Pri vstupe na štadión (brána A, B) je každý fanúšik povinný použiť dezinfekciu na ruky umiestnenú pri týchto vstupoch.

Na štadióne je prísny zákaz podávania si rúk.

Po použití toalety je povinné umyť si ruky mydlom a teplou vodou.

Dodržiavať predpísané dvojmetrové rozostupy v radoch a na tribúne - neplatí to však pre osoby, ktoré spolu žijú v jednej domácnosti.

Vstup na štadión bude možný výhradne cez brány A,B. Ostatné brány ostanú zatvorené. Na štadióne bude otvorené sektory A,B a C.

 
Súvisiace články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Mládež v akcii: Výsledkový servis mládežníckych družstiev

Mládež v akcii: Výsledkový servis mládežníckych družstiev

9.8. | Redakce
Milan Šimčák: Škoda nevyužitých príležitostí v zápase

Milan Šimčák: Škoda nevyužitých príležitostí v zápase

9.8. | Redakce
Na úvod sezóny vysoká domáca prehra

Na úvod sezóny vysoká domáca prehra

8.8. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu