FK Senica - FC DAC 1904 Dunajská Streda   2:5 (2:4)

Zostava: Chropovský - Bocko, Mihál, Horniak, Biksadský (46. Šúrek), Klačman, J. Buchel, F. Buchel (85. Gáth), Zmajkovič (63. Belko), Kupec (59. Halabrín), Meliš

Odkaz na zápas: FK Senica U19 - FC DAC 1904 U19

FC DAC 1904 Dunajská Streda - FK Senica   2:0 (1:0)

Zostava: Opalek - Srnec, Borúfka (86. Čmarada), Bryndza, Halabrín, Hanáček, Hegyi (64. Bogdalík), Czikora, Kudla, Škodáček (86. Mach), Koprna (81. Kujovský)

Odkaz na zápas: FC DAC 1904 U17 - FK Senica U17

1. liga mladší dorast U16 (14. kolo)

FC DAC 1904 Dunajská Streda - FK Senica   1:1 (1:0)

Zostava: Čermák - Hládek (67. Lukáč), Ladislav, Surový, Krč, Záhumenský (61. Pavlovič), Jurka, Bíly (52. Poláček), Vyletel (52. Fulier), Macho, Kudláč

Jozef Uhlár (tréner): "Domáci od úvodu stretnutia vyvinuli enormný tlak, hrali veľmi aktívne, nebezpečný boli hlavne v krídelných priestoroch. V zakončení však neboli úspešní, naša defenzíva pracovala spoľahlivo a navyše v bránke čaroval náš brankár Čermák. Po 20-tich minútach sme sa v útočnej aktivite osmelili aj my, no niekoľko sľubných akcií sme nedotiahli  do zakončenia. V 2. polčase domáci opäť pokračovali v aktívnej hre, nám sa otváral priestor do rýchleho zakončenia, no ešte sme neboli úspešní. V 67. minúte sme chybovali v strede poľa a domáci nás potrestali gólom - 1:0. Naša  odpoveď však bola blesková, keď po rohovom kope sa najlepšie zorientoval Krč, ktorý prízemnou strelou strelil  gól, ktorý sa neskôr ukázal ako remízový. Domáci v nás v závere pritlačili, snažili sa o víťazný gól, no mohlo to byť aj inak, ak by prudká hlavička Macha neletela tesne vedľa a v našom prečíslení sa v rozhodujúcej  chvíli Fulier nepošmykol. S výkonom hráčov som spokojný a remíza je asi spravodlivá, aj keď futbalovosť bola na strane domácich."

Odkaz na zápas: FC DAC 1904 U16 - FK Senica U16