V nedeľu pod Dubňom proti AS Trenčín

V nedeľu pod Dubňom proti AS Trenčín

18.10.2019 | Igor Tabiš

Po reprezentačnej prestávke pokračuje Fortuna ligy 12.kolom, v ňom si zmieriame sily s futbalistami AS Trenčín.

Po reprezentačnej prestávke sa Fortuna ligy vracia späť na naše trávniky, v 12.kole sa predstavíme pod Dubňom v Žiline, kde budú našim súperom futbalisti AS Trenčín.

Druhú polovicu základnej časti Fortuna ligy začneme na ihrisku súpera. V 12.kole cestujeme do Žiliny, kde na umelej tráve pod Dubňom vyzveme AS Trenčín - mužstvo, proti ktorému sme zaknihovali trojbodový vstup do ligového ročníka 2019/20.

Forma futbalistov Trenčína zaostáva v posledných kolách za očakávaniami. V posledných piatich zápasoch získalo mužstvo spod Čákovho hradu iba tri body za tri remízy, v dvoch prípadoch vyšli bodovo naprázdno. Z výhry sa naposledy tešili v 6.kole, keď na ihrisku nováčika súťaže FK Pohronie zvíťazili vysoko 4:0. V poslednom ligovom kole si Trenčania pripísali do tabuľky bod po remíze 2:2 proti Zlatým Moravciam.

"Očakávam ťažký zápas, rozhodovať sa bude najmä v detailoch. Chceme využiť túto príležitosť, ktorá môže zmeniť naše postavenie v tabuľke," povedal na úvod v krátkosti kapitán FK Senica Roberto Dias.

Naopak triumf v šesťbodovom zápase proti Pohroniu potvrdili naši futbalisti aj pod Zoborom, kde sme FC Nitru zdolali po góloch Sulleya, El Moudana, Didibu a Castaňedu 4:1. V posledných troch ligových kolách sme nazbierali sedem bodov, vďaka čomu sme sa v tabuľke posunuli na 10.miesto.

"V Nitre sme odohrali dobrý zápas, zaslúžene sme zvíťazili. Verím, že to bol prvý krok na ceste k ďalším víťazstvám v druhej polovici základnej časti ligy," vysvetlil 31-ročný brazílsky stopér. 

Výkop zápasu 12.kola Fortuna ligy medzi AS Trenčín a FK Senica je na programe o 17:00 hod.

 
Súvisiace články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Zodpovednosť za senický dres

Zodpovednosť za senický dres

9.7. | Redakce
V súboji proti ViOnu bezgólová remíza

V súboji proti ViOnu bezgólová remíza

4.7. | Redakce
V sobotu privítame doma Zlaté Moravce

V sobotu privítame doma Zlaté Moravce

3.7. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu