V piatok proti ViOn-u s cieľom získať tri body

V piatok proti ViOn-u s cieľom získať tri body

22.08.2019 | Igor Tabiš

V 6. kole Fortuna ligy sa predstavíme na domácom ihrisku, tentokrát bude našim súperom FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble.

V poslednom ligovom zápase sme po remíze 2:2 proti Ružomberku získali bod. Vstup do zápasu nám vyšiel na výbornú, po dvoch góloch Franka Castaňedu sme viedli už dvojgólovým rozdielom. 

"Prvý polčas sme boli lepším mužstvom, strelili sme dva rýchle góly, hrali sme to, čo sme chceli. Ku koncu prvého polčasu sme inkasovali, úvodných dvadsať minút druhého polčasu sme akoby zostali v kabíne. Až po vyrovnávajúcom góle na 2:2 sme sa znova dostali do zápasu. Vypracovali sme si ďalšie šance, no nepodarilo sa nám ich premeniť," vrátil sa k poslednému ligovému zápasu futbalista FK Senica Marko Totka.

V netradičnom termíne odohráme ďalší domáci ligový zápas, tentokrát proti mužstvu FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble. Nášmu zajtrajšiemu súperovi sa v lete podarilo priviesť viacero zaujímavých posíl, vrátane dvojice bývalých hráčov Spartaka Trnava Martin Tótha a Antona Slobodu. Mužstvo trénera Karola Praženicu získali v doterajších piatich zápasoch sedem bodov.

"Bude to ťažký zápas, hráme proti dobrému tímu. Musíme hrať rovnako ako proti Ružomberku s tým rozdielom, že musíme zostať koncentrovaní a sústredení celých deväťdesiat minút. Iba tak dokážeme získať tri body," vysvetlil chorvátsky futbalista FK Senica Mihovil Klapan.


Výkop zajtrajšieho zápasu je naplánovaný na 19:00 h. Fanúškovia môžu využiť akciu s názvom červený kotel, vďaka ktorej získajú zvýhodnené vstupné na tento zápas.

 
Súvisiace články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Futbalisti majú za sebou testovanie pred reštartom ligy

Futbalisti majú za sebou testovanie pred reštartom ligy

5.6. | Redakce
V poslednom tréningovom zápase proti Spartaku Trnava

V poslednom tréningovom zápase proti Spartaku Trnava

5.6. | Redakce
Osobné poďakovanie fanúšikom klubu

Osobné poďakovanie fanúšikom klubu

4.6. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu