Ako sú na tom Pillár a Pavlík - AKTUALIZOVANÉ

Ako sú na tom Pillár a Pavlík - AKTUALIZOVANÉ

08.03.2012 | Redakcia

zranenieFK Senica kráča nesmierne hektickým obdobím. Iba pred pár dňami vstúpil seniorský tím do ligovej jari. Vzápätí chlapci odohrali úvodný štvrťfinálový duel Slovnaft cupu a už v sobotu vycestujú na ďalšie ligové meranie síl. Hustý program majú aj rekonvalescenti Petr Pavlík a Róbert Pillár. Obaja stopéri sa zranili v stretnutí proti Nitre. Od vtedy absolvovali množstvo vyšetrení, návštev lekárov a špecializovaných ordinácií. Ich liečba ešte nejaký čas potrvá.

Lepšie je na tom Pavlík. Po kritickom zranení hlavy v druhom polčase duelu s Nitrou bol hospitalizovaný v skalickej nemocnici. Séria vyšetrení odhalila silný otras mozgu. „Odborné vyšetrenia vážnejšie poškodenie nepotvrdili. Lebka je našťastie v poriadku. Od pondelka je Petr v domácom liečení. Ak sa nevyskytnú komplikácie, v najbližších dňoch by sa mohol zapojiť do ľahkého tréningu,“ ozrejmuje situáciu okolo odchovanca Baníka Ostrava Viktor Blažek.

Podstatne dlhšiu dobu bude absentovať Róbert Pillár. Talentovaný 20-ročný stopér musel vo víkendovom stretnutí proti Nitre opustiť ihrisko po zákroku Gajdoša v 34. min. Pillára odniesli na nosidlách s podozrením na pretrhnuté väzy v kolene. "Robo absolvoval vyšetrenie magnetickou rezonanciou. Hoci prvé indície hovorili iba o natrhnutom postrannom kolennom väzive, napokon je situácia oveľa vážnejšia. Robo má väzivo pretrhnuté a doba liečby tak môže trvať podstatne dlhšiu dobu ako sme pôvodne predpokladali. V aktuálnom ročníku ho už na trávnikoch neuvidíme. S najväčšou pravdepodobnosťou nestihne ani úvod ďalšej sezóny,“ informuje prezident klubu. Róbert na pohárovom zápase so Slovanom chýbať pochopiteľne nemohol. So zafixovanou nohou sa síce pohyboval ťažkopádnejšie, ale vďaka skvelému výkonu spoluhráčov po zápase žiaril spokojnosťou. Určite aj takéto okamihy zľahčujú talentovanému stopérovi mučivé chvíle liečby.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Červený kotel je späť, už v piatok proti Zlatým Moravciam

Červený kotel je späť, už v piatok proti Zlatým Moravciam

20.8. | Igor Tabiš
Ukázali sa v pozitívnom svetle. Mladíkov však mrzí strata bodov

Ukázali sa v pozitívnom svetle. Mladíkov však mrzí strata bodov

19.8. | Igor Tabiš
Štyri góly, dve penalty a bod proti Ružomberku po remíze 2:2

Štyri góly, dve penalty a bod proti Ružomberku po remíze 2:2

17.8. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu