V sobotu privítame MFK Ružomberok

V sobotu privítame MFK Ružomberok

16.08.2019 | Igor Tabiš

V 5.kole Fortuna ligy sa predstavíme na domácom ihrisku. V treťom zápase tejto sezóny na domácej pôde privítame futbalistov MFK Ružomberok.

V poslednom ligovom zápase sme neuspeli na ihrisku MFK Zemplín Michalovce, domáci rozhodli o svojom víťazstve už v prvom polčase, keď sa postupne presadili Trusa, Carrillo a Žofčák.

"Na zápas proti Michalovciam musíme čo najrýchlejšie zabudnúť. Od začiatku zápasu sme mali veľké problémy, zvlášť po rýchlom inkasovanom góle. Michalovce hrali v defenzíve aj ofenzíve veľmi intenzívne, my sme na to nedokázali nájsť odpoveď. V zápasoch musíme ukázať lepšiu mentalitu a súdržnosť. Úspech dosiahneme iba každodennou tvrdou prácou," okomentoval naše posledné ligové vystúpenie Sofian El Moudane.

Na trénerskú lavičku Ružomberka zasadol pred novou sezónou Ján Haspra ml., ktorý nahradil odchádzajúceho českého trénera Davida Holoubeka. Liptáci zaznamenali trojbodový vstup do nového ligového ročníka Fortuna ligy. V úvodnom kole zdolali na domácom štadióne futbalistov Nitry 1:0. Následne získali bod po remíze 1:1 proti Trenčínu, ďalej nasledovali dve domáce prehry - proti nováčikovi z Pohronia a Žiline. 

Odčiniť posledné tri prehry v lige budeme chcieť v sobotu proti futbalistom spod Čebraťa: "Ružomberok vstúpil do sezóny víťazstvom proti Nitre, teraz však ťahajú trojzápasovú šnúru bez víťazstva rovnako ako my. Očakávam náročný zápas, keďže obe mužstvá budú chcieť zvíťaziť. Pevne však verím, že body zostanú doma," vysvetlil futbalista FK Senica Jakub Krč.

Výkop sobotňajšieho zápasu je naplánovaný na 19:00 hod.

 
Súvisiace články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Mládež v akcii: Druhé víťazstvo U19-ky v rade

Mládež v akcii: Druhé víťazstvo U19-ky v rade

23.9. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

20.9. | Igor Tabiš
Štartuje nová kampaň s názvom Fortuna liga hrá fér

Štartuje nová kampaň s názvom Fortuna liga hrá fér

19.9. | SFZ

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu