Tlačová konferencia pred štartom nového ligového ročníka

Tlačová konferencia pred štartom nového ligového ročníka

17.07.2019 | Igor Tabiš

V stredu (17.07.) bola v reštaurácii Maldini na programe už tradičná tlačová konferencia pred štartom nového ročníka Fortuna ligy 2019/20.

Mediálnych povinností pred štartom nového súťažného ročníka Fortuna ligy sa v stredu (17.07) ujala trojica v zložení Roberto Dias (kapitán FK Senica pre novú sezónu), Michal Ščasný (tréner FK Senica) a Henk Theunissen (projektový manažér klubu). Po úvodnom predstavení sa k slovu dostal ako prvý náš najlepší strelec uplynulej sezóny - Roberto Dias.

"Je pre mňa poctou, že tu môžem sedieť ako kapitán mužstva. Verím, že táto sezóna bude lepšia, ako tá predchádzajúca. Myslím si, že si to zaslúžime. K mužstvu sa vrátil tréner, ktorý tu v minulosti pôsobil. Teším sa na spolupráci s ním," zhodnotil v krátkosti brazílsky stopér FK Senica.

Po ňom si slovo vzal asistent generálneho manažéra Henk Theunissen: "Ako už viete, minulá sezóna bola veľmi dlhá. Mužstvo bolo pripravené na ligu až koncom septembra 2018, na ligu sme vtedy neboli tak dobre pripravení, ako ostatné mužstva. Určite to bude v tejto sezóne odlišné. Máme oveľa mladší tím, ktorý je veľmi talentovaný. Takisto je tu nový tréner, letnú prípravu na novú sezónu sme teda zvládli oveľa lepšie, ako minulý rok. Podarilo sa nám pre túto sezónu poskladať dobrý tím. Všetci sa tešíme na sobotňajší zápas proti Trenčínu."

"S mužstvom som veľmi krátko, nerád by som hovoril veľa vecí. Som ale veľmi rád, že som sa mohol vrátiť na miesto, kde som začínal v najvyššej súťaži. Za túto príležitosť som vďačný. Je tu talentované mužstvo, teším sa na robotu s týmito chlapcami," dodal na záver z trojice tréner FK Senica Michal Ščasný.

Káder FK Senica pre sezónu 2019/20:

Brankári: Federico Taborda, Matúš Chropovský

Obrancovia: Roberto Dias, Joss Didiba, Tomáš Košút, Lukáš Kučera, Erik Otrísal

Záložníci: Lovro Cvek, Sofian El Moudane, Mihovil Klapan, Jakub Krč, Luis Ramirez, Julian Caro, Denis Baumgartner, Marko Totka, Tenton Yenne, Peter Moses Eneji

Útočníci: Edmund Addo, Frank Castaňeda, Sadam Sulley

Odchody: Carlos Daniel Silveira da Graca Kay (koniec zmluvy), Zezinho (koniec zmluvy), Jean Deretti (koniec zmluvy), Joan Herrera (koniec zmluvy), Sacha Petshi (koniec zmluvy), Vojtěch Vorel (koniec hosťovania), Patrick Kojo Asmah (koniec hosťovania), Kevaun Atkinson (koniec hosťovania), Filip Dangubič (koniec hosťovania), Eric Ramirez (koniec hosťovania), Dominik Martišiak (FC Baník Ostrava), Marko Tešija (FC Spartak Trnava), Désiré Ségbé Azankpo (Oldham Athletic),

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Organizačné pokyny pre divákov pred zápasom s Trnavou

Organizačné pokyny pre divákov pred zápasom s Trnavou

30.7. | Redakcia
Z Ružomberka vezieme cenný bod

Z Ružomberka vezieme cenný bod

24.7. | TASR, foto: TASR
Tlačová konferencia: Šustr -

Tlačová konferencia: Šustr - "Sme na začiatku nastúpenej cesty"

23.7. | Jozef Komorný

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu