Mládež v akcii: Žiačky WU15 v poslednom domácom zápase víťazne

Mládež v akcii: Žiačky WU15 v poslednom domácom zápase víťazne

03.06.2019 | Igor Tabiš

Výsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.

1. liga starší dorast U19

FC Spartak Trnava - FK Senica   1:0 (1:0)

Zostava: Kováč - Bocko, Mihál, Horniak, Matta, Lichý, Martišiak, Štefanka (72. Zula), Udvorka, Meliš, Mička (68. Meňuš)

Vladimír Včelka (tréner): "Boli sme domácim počas celého zápasu viac ako vyrovnaným súperom. Škoda našich troch nevyužitých tutových šancí (Mička, Martišiak, Udvorka), ktoré boli za stavu 0:0. Po inkasovanom góle bol chvíľu súper o kúsok lepší, ale to sa zmenilo. V druhom polčase sme sa pokúšali s výsledkom niečo urobiť, vypracovali sme si nejaké pološance, ktoré zostali nevyužité. Chlapci podali dobrý výkon, bohužiaľ však bez bodového zisku."

Odkaz na zápas: FC Spartak Trnava U19 - FK Senica U19


1. liga mladší dorast U17

FK Senica - FK Poprad   2:0 (0:0)

Zostava: Chropovský - Mego, Šúrek, Halaj, Halabrín, Rampáček, F. Buchel, J. Buchel, Ďurák (70. Bocko), Fila (59. Belko), Liška (59. Vyletel)

Odkaz na zápas: FK Senica U17 - FK Poprad U17

FK Senica - FC Spartak Trnava   0:1 (0:1)

Zostava: Chropovský - Belko, Mego, Šúrek, Halaj, Halabrín (48. Ďurák), Rampáček, F. Buchel, J. Buchel, Vyletel, Liška (59. Fila)

Odkaz na zápas: FK Senica U17 - FC Spartak Trnava U17


1. liga mladší dorast U16

FK Senica - FK Poprad   1:3 (1:1)

Zostava: Magula - Mach, Osvald, Kujovský, Koprna, Czikora, Škodáček (41. Vrajko), Borúfka (65. Jankovič), Čmarada (41. Bogdalík), Blaha (70. Ihring), Hanáček

Jozef Uhlár (tréner): "Náš najslabší jarný zápas. Napriek rýchlemu vedeniu už v 2. minúte, keď Škodáčkov center si hosťujúci obranca zrazil do vlastnej siete, sme nedokázali hrať zodpovedne a hlavne bojovne. Hostia boli kombinačne lepší, mali prevahu a vytvárali si i šance. V 13. minúte po rohovom kope vyrovnali, ešte viac ožili, na čo sme my nedokázali odpovedať.  Futbal je o behaní a bojovnosti a dnes nám to jednoducho nešlo. V II. polčase po prestriedaní sme chceli zlepšiť našu hru, no opak bol pravdou. Ani prestriedanie nepomohlo, pokračovali sme naďalej v zlom výkone a tak nás hostia potrestali ešte dvomi gólmi. Aj keď nám chýbali niektorí hráči, takýto výkon je jednoducho neospravedlniteľný."

Odkaz na zápas: FK Senica U16 - FK Poprad U16

FK Senica - FC Spartak Trnava   1:3 (1:1)

Zostava: Opalek - Mach, Jankovič (71. Bogdalík), Kujovský, Koprna, Czikora, Ihring (48. Vrajko), Borúfka, Čmarada, Blaha, Hanáček

Jozef Uhlár (tréner): "V zápase proti Trnave sme nastúpili bez štyroch hráčov základnej zostavy, čo sa ukázalo ako rozhodujúce. Tí čo nastúpili, bojovali, ak by neurobili školácke chyby, výsledok mohol byť priaznivejší. Hostia mali prevahu, vytvorili si  šance, ktoré nedokázali premeniť, ani pokutový kop, pretože v bránke čaroval Opalek. Prišiel pre nich zákonitý trest,  Blaha ideálne našiel Čmaradu a viedli sme 1:0. Ak by Blaha pravou nohou premenil svoje sólo, bolo by 2:0. Nestalo sa  a hostia po našom zaváhaní v strede obrany tesne pred prestávkou vyrovnali na 1:1.  Cez prestávku sme si povedali o chybách a spôsobe hry, no krátko po zahájení hry sme inkasovali gól, keď sme  prestali hrať v domnení, že lopta bola v aute. Na vyrovnanie sme už nemali, ďalšie naše zaváhanie v obrane hostia  potrestali poistným gólom na 1:3. Hráči bojovali no na súpera z čela tabuľky bolo treba urobiť menej individuálnych chýb."

Odkaz na zápas: FK Senica U16 - FC Spartak Trnava U16


1. liga starší žiaci U15

MŠK Púchov - FK Senica   1:1 (0:0)

Zostava: Čermák - Režnák (31. Kudláč), Ladislav, Hládek, Surový, Škodáček, Bíly, Jurka, Hegyi, Macho, Pavlovič

Odkaz na zápas: MŠK Púchov U15 - FK Senica U15


1. liga starší žiaci U14

MŠK Púchov - FK Senica   0:6 (0:3)

Zostava: Gajdoš - Režnák, Gaša, Barbirík, Bayerová, Ďurica, Halaš (54. Masár), Wallner, Rýzek, Michalec, Kasza

Jozef Joniak (tréner): "Už 3. min sme išli do vedenia, keď po prihrávke Ďuricu skóroval Kasza - 0:1. V 9. min opäť prihrávka Ďuricu našla Gašu a ten sa nemýlil a zvýšil na 0:2. V 23. min bolo už 0:3, keď po peknej prihrávke Barbiríka opäť skóroval nezadržateľný Kasza. V druhom polčase si domáci vypracovali jednu šancu, keď v 50. min išiel hráč Púchova sám na bránu. No jeho nájazd dobre chytajúci Gajdoš zneškodnil. V 55. min sme strelili ďalší gól, keď po prihrávke Gašu zavŕšil pätičkou Kasza svoj hetrik. V 68. a 70. min po prihrávkach Kaszu skóroval dvoma gólmi Ďurica. Po celý zápas sme boli lepším mužstvom a zaslúžene sme vyhrali. Ďakujem chlapcom za bojovný a obetavý výkon."

Odkaz na zápas: MŠK Púchov U14 - FK Senica U14


1. liga žiačky WU15

FK Senica - FC DAC 1904 Dunajská Streda   4:1 (3:0)

Zostava: Opalková - Dudášová, Viktória Delinčáková, Bošáková, Valéria Delinčáková, Vaňová, Kňazovičová, Václavková, Alexandra Delinčáková (K), Freiwaldová, Flajžíková, Domsitzová, Ščepková, Michalovičová, Pavelková, Kolcúnová.

Richard Opalek (tréner): "V poslednom domácom zápase sezóny sme privítali tabuľkového suseda DAC. Do zápasu sme išli s jasným cieľom. Chceli sme vyhrať a odčiniť stratu bodov z posledného zápasu. Vstup do zápasu sme mali fantastický, keď už v druhej minúte po centri Freiwaldovej sa v súperovej päťke najlepšie zorientovala Kolcúnová a viedli sme 1:0. V 16. minúte po faule na Freiwaldovú v pokutovom území sme mali výhodu pokutového kopu, ktorý s prehľadom premenila Opalková. Ešte do prestávky sme zvýšili na 3:0, keď po prihrávke Ščepkovej premenila svoj nájazd Freiwaldová. V prvom polčase mal súper viac z hry a aj keď sa dostal do šancí bola proti spoľahlivá Opalková. Do druhého polčasu sme išli z cieľom udržať priaznivý výsledok a využiť protiútoky na navýšenie výsledku. Šance sme si vypracovali. Najprv Freiwaldová, ktorá svoje sólo od polovice ihriska zakončila mimo brány. Následne sa rútila Pavelková, ktorá chcela dopriať gól A. Delinčákovej no prihrávka bola nepresná. V druhej tutovke po nádhernej kolmici Vik. Delinčákovej už ale Pavelková nezaváhala a s prehľadom zvýšila na 4:0. Chceli sme dohrať zápas bez inkasovaného gólu, no prišla posledná minúta a po strate lopty nakopol súper loptu na útočníčku, ktorá využila svoju prvú šancu a vsietila čestný gól. Tréneri by chceli dievčatá pochváliť za výkon. Z našej strany to bol zápas skôr bojovný, v ktorom nám pomohol výborný vstup do zápasu. Na druhý týždeň nás čaká posledný zápas, na ktorý sa budeme svedomito pripravovať a chceli by sme sa zo sezónou rozlúčiť výhrou."

Odkaz na zápas: FK Senica WU15 - FC DAC WU15

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Organizačné pokyny pre divákov pred zápasom s Michalovcami

Organizačné pokyny pre divákov pred zápasom s Michalovcami

13.10. | FK Senica
Prehra so Sereďou gólom v nadstavenom čase

Prehra so Sereďou gólom v nadstavenom čase

4.10. | TASR, foto: Braňo Španka
Šimon Šumbera: Verím, že zajtra uspejeme

Šimon Šumbera: Verím, že zajtra uspejeme

1.10. | FK Senica, foto: Braňo Španka
2

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu