Zostava: Kováč - Bocko, Mihál, Horniak, Biksadský, Lichý, Totka, Štefanka, Meliš (61. Mička), Vyletel (84. Udvorka), Martišiak

Odkaz na zápas: FK Senica U19 - MFK Zemplín Michalovce U19

Zostava: Chropovský - Bocko, Mihál, Horniak, Biksadský, Belko (80. Udvorka), Lichý, Vyletel, Mička, Meliš (90. Matta), Štefanka

Odkaz na zápas: FC Nitra U19 - FK Senica U19

MFK Zemplín Michalovce - FK Senica   2:1 (1:0)

Zostava: Šnirc - Liška, Šúrek, Halaj, Halabrín, Mego, F. Buchel, J. Buchel, Rampáček, Fila (63. Phan), Ďurák

Odkaz na zápas: MFK Zemplín Michalovce U17 - FK Senica U17

1. liga mladší dorast U16

MFK Zemplín Michalovce - FK Senica   1:3 (0:2)

Zostava: Opalek - Mach, Osvald, Prelec, Jankovič, Czikora, Vrajko (50. Koprna), Borúfka, Hegyi (58. Ihring), Blaha, Hanáček

Jozef Uhlár (tréner): "Do zápasu sme vstúpili lepšie ako domáci, keď do prvého gólu, ktorý padol v 17.minúte sme si vytvorili štyri šance aj s Borúfkovým brvnom. Až Blaha prelomil našu streleckú smolu po prihrávke Jankoviča. Aj po góle sme boli aktívnejší, Czikorov volej znamenal naše dvojgólové vedenie. Jediné naše zaváhanie v obrane a gólovú strelu domácich zlikvidoval Opalek. Na druhej strane následnú tutovku naopak zneškodnil brankár domácich. V druhom polčase sa domáci snažili o strelenie gólu, no neúspešne. Po Jankovičovej prihrávke sa strelecky krížnou strelou presadil Hanáček - 0:3. Bolo jasné, že zo zápasu neodídeme bodovo naprázdno. V závere zápasu domáci znížili z pokutového kopu (fauloval Mach) na konečných 1:3 a rozhodca ukončil zápas. Napriek absencií niekoľkých hráčov sme podali výborný výkon, hráči si zaslúžia pochvalu."

Odkaz na zápas: MFK Zemplín Michalovce U16 - FK Senica U16

1. liga starší žiaci U15

FK Senica - FKM Karlova Ves Bratislava   5:0 (0:0)

Zostava: Čermák - Ladislav, Surový, Pavlovič, Jurka, Macho, Barcaj (44. Dobiaš), Bíly, Škodáček, Režnák, Krč

Stanislav Šturdík (tréner): "V ďalšom domácom stretnutí sme boli svedkami dvoch rozdielnych polčasov. V prvom sme sa ťažšie dostávali do hry aj vďaka húževnatému súperovi, ktorý bránil so všetkými hráčmi vlastnú polovicu ihriska. Zhusťoval priestor a keďže náš pohyb v útočnej zóne bol slabší, preto sme sa aj ťažšie presadzovali. Zlepšilo sa to zhruba od 20. min, kedy sme sa cez krajné vertikály dostali zásluhou našich krajných hráčov do viacerých možností. V najväčšej pomohla hosťom žrď po prudkej lopte do 5-ky a zrazenej lopte hostí. Ďalšie zakončenia Pavloviča, Macha, Škodáčka, Bíleho skončili mimo bránu, resp. ich zneškodnil brankár. V tejto fáze sme mali navrch a aj preto sme hráčov v prestávke nabádali k ešte väčšej aktivite a zvýšeniu dôrazu na súperovej polovici. Dobrý výkon z druhej polovice 1. polčasu sme preniesli aj do druhého polčasu. Od úvodu sme na súpera vybehli a zvýšeným dôrazom sme získali hernú prevahu. Odmena 2 góly v priebehu 2 minút. Najprv sa po zisku lopty pred 16-kou dostal k lopte Macho a na 2 krát ponad brankára otvoril skóre zápasu 44. min - 1:0. Už o minútu bolo 2:0, keď sme svojim dôrazom prinútili súpera spraviť chybu na vlastnej polovici, ktorú využil Škodáček a strelou k tyči zvyšoval na 2:0. Ako sa ukázalo bol to zlomový moment zápasu, pretože od tohto momentu sme boli jasne lepším družstvom. Naša ofenzívna chuť narastala a útoky na bránku hostí sa stupňovali. Hrali sme rýchlo, priamočiaro. Odmenou nám boli ďalšie gólové príležitosti a góly v bráne hostí. Postupne skórovali Pavlovič po prihrávke Škodáčka - 3:0. Dobiáš po dobre zahranom rohovom kope Bíleho, hlavou nedal brankárovi hostí šancu - 4:0. Skóre zápasu uzavrel Pavlovič, keď prekvapil brankára hostí priamo z rohového kopu. Teší nás, že v zápase, aj keď nám to chvíľku trvalo, sme sa vysporiadali s absenciou viacerých hráčov a najlepšieho strelca družstva Hegyiho. Potešilo nás tiež, že hráči boli trpezlivý, nevzdávali sa a čakali na svoje chvíle. Odmenou za dobrý výkon hlavne v 2. polčase bol pre nich výsledok , ale hlavne potlesk prítomných divákov."

Odkaz na zápas: FK Senica U15 - Karlova Ves Bratislava U15

1. liga starší žiaci U14

FK Senica - FKM Karlova Ves Bratislava   1:1 (0:1)

Zostava: Demo - Režnák, Gaša, Barbirík (46. Ďurica), Bayerová, Halaš, Wallner, Chlupík, Rýzek, Rehák, Kasza (62. Masár)

Jozef Joniak (tréner): "Do zápasu sme nevstúpili dobre. V 5. min po zlom odkope brankára Dema sme prehrávali 0:1. Hosťujúce mužstvo bolo lepšie vo všetkých situáciach. My sme neboli vôbec dôrazní a vo všetkom nás prehrávali. Do druhého polčasu sme išli s tým, že musíme zápas otočiť a začali sme ich prehrávať. Boli sme dôraznejší a vypracovali sme si aj šance. V 60. min Kasza obišiel brankára, ale trafil obrancu. V 66. min sme zahrávali priamy kop Rehákom ten trafil brvno a z odrazenej lopty dal Rýzek hlavou na 1:1. Chalanom chcem poďakovať za bojovný výkon v 2. polčase."

Odkaz na zápas: FK Senica U14 - Karlova Ves Bratislava U14

1. liga mladší žiaci U13

FK Slovan Levice - FK Senica   0:9 (0:3)

Zostava: Chalupa - Komorný, Šajánek, Sobolič, Štibraný, Pavlík, Rehák, Filípek, Bohunický, Chropovský, Apolén, Ftáček, Petrúfka, Kolena

Rastislav Reha (tréner): "Do zápasu sme mali dobrý vstup, keď sa nám podarilo vstreliť aj rýchly gól. Počas celého zápasu sme sa prezentovali dobrým pohybom a kombinačnou hrou. Chalani hrali s chuťou a zápas si naozaj užívali. Dokázali sme si vytvoriť množstvo šancí a veľa z nich pretaviť aj do krásnych gólov. Nič sme nepodcenili a zápas sme zaslúžene vyhrali."

Odkaz na zápas: FK Slovan Levice U13 - FK Senica U13

1. liga mladší žiaci U12

FK Slovan Levice - FK Senica   1:4 (0:2)

Zostava: Jablonický - Antálek, Míšaný, Konečný, Sobolič, Regásek, Krajčír, Pavelka, Otrubčák, Štepánik, Jurík, Svitek, Fišan, Hološka, Gabriel, Mihok, Opalková

Vladimír Rehák (tréner): "Počas celého zápasu sme mali územnú prevahu, ktorú sme dnes využili aj na strieľanie gólov. Na chalanoch bola vidieť túžba konečne priviesť zápas do víťazného konca. K zodpovednosti pridali nasadenie a po zápase si mohli spolu zakričať víťazný pokrik."

Odkaz na zápas: FK Slovan Levice U12 - FK Senica U12

1. liga žiačky WU15

ŠK Slovan Bratislava - FK Senica   14:0 (7:0)

Zostava: Opalková - Bošáková, Cervová, Viktória Delinčáková, Valéria Delinčáková, Flajžíková, Dudášová, Kňazovičová, Michalovičová, Vaňová, Kolcúnová, Alexandra Delinčáková, Freiwaldová, Pavelková, Fajtáková, Václavková, Domsitzová.

Richard Opalek (tréner): "Do zápasu s lídrom tabuľky sme vstúpili odvážne a bez rešpektu a vypracovali sme si prvú gólovú šancu. Po krásnej kombinácii Freiwaldovej a Václavkovej sme mohli favorita zaskočiť, no bohužiaľ sme nepremenili čistú gólovú šancu. Opäť sa potvrdilo pravidlo nedáš-dostaneš a po faule v pokutovom území využil súper pokutový kop a ujal sa vedenia. O dve minúty súper pridal ďalší gól. Od tohto momentu už favorit prebral hru do vlastných rúk a potvrdil, prečo je lídrom tabuľky. Dievčatá začali prehrávať osobné súboje v strede poľa a súper pridal do polčasu ďalších 5 gólov a do polčasovej prestávky sme išli za stavu 7:0. Po prestávke pridal súper ďalších 7 gólov a skóre zápasu uzavrel na konečných 14:0. Trénerov mrzí prístup určitých hráčok a to najmä v bojovnosti a nasadení v tomto zápase."

Odkaz na zápas: ŠK Slovan Bratislava WU15 - FK Senica WU15

FC Nitra - FK Senica   1:2 (1:1)

Zostava: Opalková - Viktória Delinčáková, Dudášová, Bošáková, Valéria Delinčáková, Vaňová, Pavlíková, Kňazovičová, Václavková, Fajtáková, Alexandra Delinčáková, Freiwaldová, Flajžíková, Ščepková, Cervová, Michalovičová, Kolcúnová

Richard Opalek (tréner): "V druhom zápase behom 4 dní sme sa predstavili na ihrisku tabuľkového suseda z Nitry. Do tohto sme išli odčiniť výsledok a herný výpadok zo zápasu na Slovane. Dievčatá pristúpili k tomuto zápasu z vážnosťou a hneď od začiatku bolo vidieť odhodľanosť a hlad po úspešnom výsledku. Začiatok zápasu bol z oboch strán opatrnejší. Dievčatá sa snažili hrať svou kombinačnú hru, ktorá väčšinou stroskotala pred šestnástkou súpera. Bohužiaľ po nedorozumení brankárky a stopérky sme inkasovali prvý gél v 22. minúte. Družstvo sa nezlomilo a ešte do prestávky sme dokázali vyrovnať po individuálnom prieniku Pavlíkovej, ktorá našla nezištnou prihrávkou v šestnástke Freiwaldovú, ktorá svoju šancu s prehľadom premenila. V druhom polčase sme boli silnejší na lopte a šancu dostať sa do vedenia ešte v samostatnom úniku nevyužila Václavková, ktorá trafila konštrukciu bránky. Dievčatá stále bojovali a súpera sme do vyloženej šance púšťali sporadicky a keď už nejakú šancu vypracoval, bola proti spolahlivo chytajúca Opalková. Zaslúžená odmena za predvedený výkon prišiel v 66. minúte. Po úniku Valérie Delinčákovej a krásnej prihrávke do vnútra pokutového územia sa ocitli Pavlíková spoločne s Václavkovou v situácii 2 na 1 a Pavlíková opäť dopriala gól krásnou prihrávkou Václavkovej. Tréneri by chceli dievčatá pochváliť najmä za disciplinovaný výkon v obrane a predvedenú hru okorenenú dôležitým víťazstvom. Víťazstvo bolo dôležité hlavne z psychického hľadiska a získania sebadôvery. V ďaľšom kole privítame družstvo Spartak Myjava."

Odkaz na zápas: FC Nitra WU15 - FK Senica WU15