Hlasujte za najlepšieho hráča mesiaca marec

02.04.2019 | Igor Tabiš

Aj v mesiaci marec máte možnosť zvoliť si najlepšieho hráča nášho klubu.

Tri ligové prehry, jedna remíza či postup do semifinále ligového pohára. Aj taký bol mesiac marec v podaní nášho A-mužstva. Už tradične sa preto vrátime k uplynulému mesiacu v ankete o najlepšieho hráča nášho klubu. Trochu nezaslúžená prehra v Dunajskej Strede, prehra o jeden gól na domácom ihrisku proti lídrovi súťaže, smolná prehra na ViOn-e, bezgólová remíza proti Podbrezovej a výprask Nitry a postup medzi štyri najlepšie tímy v Slovnaft Cupe.

Tréner Ricardo Chéu nominoval na ocenenie najlepšieho hráča mesiaca marec túto trojicu: Kay, Marko Tešija a Erik Ramirez.

V piatich zápasoch v mesiaci marec odohral plný počet minút (450) Erik Ramirez, za ním nasledujú Marko Tešija (441 minút) a Kay (439 minút). V počte strelených gólov vedie logicky útočník Erik Ramirez (4 zásahy do siete Nitry). Po jednom presnom zásahu pridali aj Marko Tešija a Kay.

Doterajší víťazi ankety o najlepšieho hráča mesiaca v aktuálnej sezóne:

September - Jean Deretti

Október - Frank Castaňeda

November - Jean Deretti

Február - Sofian El Moudane

Hlasovanie končí v nedeľu (07.04.) o 20:00 h. Hlasovať môžete na našom webe v ankete.

Mládež v akcii: S výkonmi FK Senica U16 v jeseni spokojnosť