Viktória Opalková na skúške v Bohemians Praha

Viktória Opalková na skúške v Bohemians Praha

06.03.2019 | Igor Tabiš

Gólmanka FK Senica WU15 absolvovala počas uplynulého týždňa skúšku v českom družstve DFK Bohemians Praha.

Počas uplynulého týždňa v termíne od 27.02. (streda) do 03.03. (nedeľa) sa gólmanka FK Senica WU15 Viktória Opalková zúčastnila v sprievode svojich trénerov skúšky v českom družstve DFK Bohemians Praha. Počas úvodného dňa bol na programe v popoludňajších hodinách brankársky tréning, po ňom absolvovala Viktória aj kondičnú tréningovú jednotku. Nasledujúci deň vo štvrtok bolo na programe pozorovanie tréningu A-mužstva Bohemians Praha, počas ktorého sa hlavný tréner českého prvoligistu Martin Hašek venoval aj našim trénerom. V spomínaný deň počas popoludňajších hodín nasledovalo pozorovanie dievčenského tréningu prípraviek.

Tretí tréningový deň čakal na gólmanku FK Senica brankársky tréning pod vedením trénera Radka Sňozíka, v sobotu došlo aj na menšie odreagovanie sa v podobe prehliadky Prahy po boku sprievodkyne. Päťdňová skúška futbalistky FK Senica vyvrcholila v nedeľu, kedy si Viktória Opalková obliekla dres Bohemiansu Praha v prípravnom stretnutí. Aj vďaka jej zásluhe zvíťazilo mužstvo DFK Bohemians Praha 3:0 a Viktória sa mohla tešiť z čistého konta. Ihneď po prípravnom zápase nasledoval presun do "Ďolíčka" na stretnutie českej najvyššej ligy medzi Bohemiansom Praha a Slaviou Praha. 

Viktória ukázala na tréningoch kvalitu, s jej prístupom boli všetci tréneri v klube nadmieru spokojní. Tréneri by sa touto chceli veľmi pekne poďakovať za fantastickú starostlivosť všetkým trénerom a ľuďom z DFK Bohemians Praha!

Fotogaléria

   
 
 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Hráčom mesiaca apríl Kay

Hráčom mesiaca apríl Kay

20.5. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: Žiačky FK Senica s cenným víťazstvom

Mládež v akcii: Žiačky FK Senica s cenným víťazstvom

20.5. | Igor Tabiš
Víťazná rozlúčka s domácim publikom, siedma výhra v rade

Víťazná rozlúčka s domácim publikom, siedma výhra v rade

18.5. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu