Príprava: FK Senica – Domino Bratislava 2:0 (2:0)

29.02.2012 | Redakcia

DominoGóly: 27. Wijlaars, 39. Blackburn

Zostava FK Senica: Kamesch (46. Malec) – Malý (46. Štora), Ambra, Pavlík, Janso (46. Patka) – Ventura (46. Kapusta), Wijlaars – Hošek, Bolinha, Kalabiška – Blackburn

Hovorí sa, že najlepším tréningom je zápas, a preto futbalisti FK Senica využili stredu na prípravný duel so štvrtoligovým Dominom Bratislava. V stretnutí dostali príležitosť tí, ktorí absentovali v sobotu proti Dubnici, resp. nedostali príležitosť od začiatku. Tréner Griga využil prípravný duel i na otestovanie niektorých senických mládežníckych nádejí.

Tempo hry diktovali od úvodných minút Seničania. V 27.minúte po dlhom „strnadovskom“ aute Malého sklepol Kalabiška loptu pre Wijlaarsa a ten prudkou strelou z uhla otvoril skóre. O tri minúty neskôr zahrával strelec prvého gólu štandardku, lopta doputovala až k Pavlíkovi, ten ale mieril vedľa. V 37.min centroval zo strany Janso, Hošek pripravil loptu Blackburnovi, jeho pokus ale súperova obrana zastavila. O 2 minúty centroval loptu zo štandardky Wijlaars, do vzduchu sa elegantne zavesil Blackburn a hlavou zvýšil na 2:0. V 69.min centroval opäť Wijlaars, Kalabiška otočený chrbtom k bráne predĺžil loptu za seba, obrana ale rodiacu sa šancu zastavila. O tri minúty vnikol dravo do šestnástky Hošek, prihral Bolinhovi, jeho pokus ale priestor medzi troma žrďami nenašiel. V závere zahrávali Seničania nepriamy kop z vnútra pokutového územia, Hošekov pokus bol však zblokovaný. Vo veternom počasí na umelej tráve v Brezovej pod Bradlom vyhrali Seničania 2:0.