Posledný tréning v Turecku, v generálke na ligu vyzveme Lokomotiv Plovdiv

Posledný tréning v Turecku, v generálke na ligu vyzveme Lokomotiv Plovdiv

08.02.2019 | Igor Tabiš

Pred návratom na Slovensko odohráme v sobotu posledný prípravný zápas, v ktorom vyzveme bulharského prvoligistu Lokomotiv Plovdiv.

Po dramatickom víťazstve nad FC Zhetysu Taldykorgan (3:2) nás v priebehu 48 hodín čaká ďalší prípravný zápas, ktorý bude pre našich futbalistov posledným v rámci zimnej prípravy. V sobotu o 13:30 hod. (15:30 hod. miestneho času) vyzveme bulharské mužstvo Lokomotiv Plovdiv. Zverenci trénera Bruna Akrapovica zimujú v tabuľke bulharskej najvyššej súťaže na aktuálnom 8.mieste so ziskom 25 bodov, v Turecku sa naposledy predstavili proti srbskému mužstvu Spartak Subotica, ktorý v utorok zdolali rozdielom triedy 3:0.

Naši hráči dnes absolvovali posledný tréning v rámci tréningového kempu v Turecku. Okrem Joana Herreru, ktorého momentálne trápi viróza dnes trénovali všetci, rovnako tak aj nová posila FK Senica Eric Ramirez, ktorý sa k nášmu tímu pripojil štvrtok podvečer. Kmeňový hráč Karvinej je pripravený zasiahnuť do sobotňajšieho zápasu proti bulharskému celku. Šiesty prípravný zápas v poradí bude zároveň posledným pre naše mužstvo v rámci tohtoročnej zimnej prípravy na jarnú časť sezóny. 

Odlet z krajiny polmesiaca domov na Slovensko sa uskutoční v nedeľu (10.02.). V pondelok (11.02.) odštartuje náš tím prípravu na úvodný majstrovský zápas ligy proti Trenčínu v domácich podmienkach.

Fotogaléria

         
 
 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Po výbornom výkone sme zdolali Trnavu

Po výbornom výkone sme zdolali Trnavu

23.2. | Ivan Tobiáš, TASR, foto: Jozef Komorný
Zajtra privítame Spartak Trnava

Zajtra privítame Spartak Trnava

22.2. | Ivan Tobiáš
Podporte futbalové nádeje FK Senica 2 % z dane

Podporte futbalové nádeje FK Senica 2 % z dane

18.2. | Ivan Tobiáš

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu