Novou posilou do ofenzívy Kevaughn Atkinson

Novou posilou do ofenzívy Kevaughn Atkinson

05.02.2019 | Igor Tabiš

Druhou zimnou posilou FK Senica sa stáva 23-ročný útočník Kevaughn Atkinson, ktorý prichádza do nášho klubu na hosťovanie do konca sezóny s možnosťou následnej opcie.

"Je to úžasný pocit, podpísať zmluvu s tak progresívnym klubom, akým je FK Senica. Teším sa na prácu s mojim novým tímom a na góly, ktoré skórujem, aby boli fanúšikovia šťastní. Chcem zo seba odovzdať to najlepšie. Verím, že trénerský tím v Senici mi v tom pomôže," povedal na úvod 23-ročný Jamajčan, ktorý s našim tímom trénoval od úvodného dňa v Turecku. Kevaughn Atkinson obliekal posledný rok a pol dres maltského prvoligového tímu St.Andrews. V aktuálnej sezóne odohral v drese spomínaného mužstva trinásť zápasov, v ktorých skóroval 6-krát. 

"Mojim cieľom v Senici je robiť to, čo ma naučil môj mentor a otec Craig Butler - strieľať góly, ktoré zabezpečia mužstvu víťazstvá. Som pokorný človek a chcem spolupracovať s tímom na víťazstvách," pokračuje ďalej nová akvizícia FK Senica. Agentom Kevaughna Atkinsona je jeho otec Craig Butler, ktorý rovnako zastupuje aj ďalšieho talentovaného Jamajčana Leona Bailyeho obliekajúceho dres nemeckého Bayeru Leverkusen. Momentálne 21-ročný krídelník v minulosti pôsobil aj na Slovensku vo farbách AS Trenčín. "Som silový hráč, dokážem vystreliť oboma nohami. Techniku som zvykol trénovať spolu s mojim otcom po boku Leona Bailyeho a Kyle-a Butlera," priznáva Atkinson, ktorý ako mládežnícky futbalista vyskúšal angažmá v Rakúsku či Belgicku.

Kevaughn v našom drese zasiahol do oboch úvodných zápasov na sústredení v Turecku. Proti FK Mladost Doboj-Kakanj odohral prvý polčas, vo včerajšom zápasu proti Suwon Samsung Bluewings FC naskočil do hry v 58.minúte, keď nahradil zraneného Segbeho. "Keďže som z Jamajky, mojou prednosťou je rýchlosť. Keď som bol mladší, behával som aj súťažne," dodala na záver najnovšia posila FK Senica.

Vitaj v našom klube Kevaughn! 

Fotogaléria

   
 
 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Ohlasy po výhre nad Trenčínom: Ukázali sme charakter a otočili zápas

Ohlasy po výhre nad Trenčínom: Ukázali sme charakter a otočili zápas

21.7. | Igor Tabiš
Víťazný vstup do nového ligového ročníka, hrdinom dvojgólový Moses

Víťazný vstup do nového ligového ročníka, hrdinom dvojgólový Moses

20.7. | Igor Tabiš
V úvodnom kole novej sezóny privítame doma AS Trenčín

V úvodnom kole novej sezóny privítame doma AS Trenčín

19.7. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu