Dopoludňajší tréning a regenerácia v Stredozemnom mori

Dopoludňajší tréning a regenerácia v Stredozemnom mori

01.02.2019 | Igor Tabiš

Sústredenie v Turecku dnes pokračovalo piatym dňom.

Piaty deň na sústredení v Turecku odštartovali futbalisti FK Senica ľahkým dopoludňajším tréningom. V nohách mali okrem náročného tréningového týždňa aj včerajší zápas proti mužstvu FK Mladost Doboj-Kakanj (0:0). Dnešný tréning bol krátky, v rámci neho boli naši futbalisti rozdelení na tri skupiny hráčov, ktoré medzi sebou súťažili v prípravných hrách. Víťazné mužstvo dnešného tréningu tvorili - Federico Taborda, Erik Otrísal, Sacha Petshi, Mihovil Klapan, Zezinho, Sofian El Moudane, Patrick Asmah a Raylon Paisley. 

Bezprostredne po skončení tréningu a príchode na hotel nasledovala povinná regenerácia v Stredozemnom mori, ktoré je od nášho hotela vzdialené zhruba päť minút chôdze pešo. Počasie dnes bolo ideálne - slnečno a 18°C, teplota vody v mori už taká priaznivá nebola. Prvým hráčom, ktorý bez váhania vbehol do mora bol Sofiane El Moudane, následne sa k nemu pridal aj Désiré Ségbé. Najväčšiu pozornosť na seba ale strhol o niekoľko okamihov neskôr mediálny manažér FK Senica, ktorý si nevšimol jednu z prichádzajúcich vĺn a porúčal sa do vody aj so svojim mobilom držiacim v ruke. Týmto číslom pobavil celé mužstvo vrátane realizačného tímu.

Poobede dostali naši futbalisti voľno, ktoré využili na oddych či prechádzku po blízkom okolí. V sobotu (02.02.) je na programe rovnako dopoludňajší tréning, v poobedňajších hodinách je pre zmenu naplánovaná prehliadka centra Antalye. 

Fotogaléria

               
 
 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Po výbornom výkone sme zdolali Trnavu

Po výbornom výkone sme zdolali Trnavu

23.2. | Ivan Tobiáš, TASR, foto: Jozef Komorný
Zajtra privítame Spartak Trnava

Zajtra privítame Spartak Trnava

22.2. | Ivan Tobiáš
Podporte futbalové nádeje FK Senica 2 % z dane

Podporte futbalové nádeje FK Senica 2 % z dane

18.2. | Ivan Tobiáš

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu