Úspešný prílet do Turecka

Úspešný prílet do Turecka

27.01.2019 | Igor Tabiš

Futbalisti FK Senica dnes dorazili do Antalye, kde sa budú nasledujúce dva týždne pripravovať na jarnú časť Fortuna ligy.

Tesne pred deviatou hodinou ráno sa futbalisti FK Senica začali schádzať v kabíne. Na programe dnes bola cesta do ďalekej Antalye. Niekoľko minút po desiatej sa autobus pohol z areálu štadióna a nasmeroval si to do Viedne, odkiaľ nás čakal spomínaný let. Pri príchode na viedenské letisko sme narazili na ďalšie dve fortunaligové mužstvá - ŠK Slovan Bratislava a FC Spartak Trnava. Niektorí naši futbalisti si tak krátili čas pred odletom debatou s hráčmi, ktorých dobre poznajú. Tesne pred 14:00 bolo lietadlo čakajúce na odlet do Antalye plné, do tureckého letoviska smerovali spoločnou linkou tri slovenské kluby.

Po viac ako dvoch hodinách letu sme konečne pristáli na medzinárodnom letisku v Antalyi, vďaka dvojhodinovému časovému posunu bolo na hodinkách niečo pred pol siedmou večer. Po tornáde, ktoré sa len pred niekoľkými dňami prehnalo týmto letoviskom nebolo našťastie ani stopy. Cesta z letiska do hotela Grand Park Lara trvala približne dvadsať minút. Po rýchlom ubytovaní nasledovala večera formou švédskych stolov. Po spoločnej večeri zamierili hráči za zaslúženým oddychom do svojich izieb.

Už zajtra je na programe úvodný dopoludňajší tréning, do ktorého sa zapojí dvadsať hráčov. Prvý zápas na tomto sústredení odohrajú naši futbalisti vo štvrtok (31.01.).

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Reštart súťaže: začíname doma, proti Trenčínu pred TV kamerami

Reštart súťaže: začíname doma, proti Trenčínu pred TV kamerami

3.6. | Redakce
Legionári na hodine slovenčiny

Legionári na hodine slovenčiny

3.6. | Redakce
Predĺženie spolupráce so značkou Hummel

Predĺženie spolupráce so značkou Hummel

2.6. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu