Úspešný prílet do Turecka

Úspešný prílet do Turecka

27.01.2019 | Igor Tabiš

Futbalisti FK Senica dnes dorazili do Antalye, kde sa budú nasledujúce dva týždne pripravovať na jarnú časť Fortuna ligy.

Tesne pred deviatou hodinou ráno sa futbalisti FK Senica začali schádzať v kabíne. Na programe dnes bola cesta do ďalekej Antalye. Niekoľko minút po desiatej sa autobus pohol z areálu štadióna a nasmeroval si to do Viedne, odkiaľ nás čakal spomínaný let. Pri príchode na viedenské letisko sme narazili na ďalšie dve fortunaligové mužstvá - ŠK Slovan Bratislava a FC Spartak Trnava. Niektorí naši futbalisti si tak krátili čas pred odletom debatou s hráčmi, ktorých dobre poznajú. Tesne pred 14:00 bolo lietadlo čakajúce na odlet do Antalye plné, do tureckého letoviska smerovali spoločnou linkou tri slovenské kluby.

Po viac ako dvoch hodinách letu sme konečne pristáli na medzinárodnom letisku v Antalyi, vďaka dvojhodinovému časovému posunu bolo na hodinkách niečo pred pol siedmou večer. Po tornáde, ktoré sa len pred niekoľkými dňami prehnalo týmto letoviskom nebolo našťastie ani stopy. Cesta z letiska do hotela Grand Park Lara trvala približne dvadsať minút. Po rýchlom ubytovaní nasledovala večera formou švédskych stolov. Po spoločnej večeri zamierili hráči za zaslúženým oddychom do svojich izieb.

Už zajtra je na programe úvodný dopoludňajší tréning, do ktorého sa zapojí dvadsať hráčov. Prvý zápas na tomto sústredení odohrajú naši futbalisti vo štvrtok (31.01.).

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Ohlasy po výhre nad Trenčínom: Ukázali sme charakter a otočili zápas

Ohlasy po výhre nad Trenčínom: Ukázali sme charakter a otočili zápas

21.7. | Igor Tabiš
Víťazný vstup do nového ligového ročníka, hrdinom dvojgólový Moses

Víťazný vstup do nového ligového ročníka, hrdinom dvojgólový Moses

20.7. | Igor Tabiš
V úvodnom kole novej sezóny privítame doma AS Trenčín

V úvodnom kole novej sezóny privítame doma AS Trenčín

19.7. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu