Deň otvorených dverí v našom klube v znamení skvelej nálady

Deň otvorených dverí v našom klube v znamení skvelej nálady

11.10.2018 | Igor Tabiš

Reprezentačnú prestávku sme využili na zorganizovanie dňa otvorených dverí, ktorý v našom klube prebehol v pondelok (8.10.2018).

V rámci projektu Futbalmánia sme počas tohto týždňa zorganizovali deň otvorených dverí v našom klube. Deti resp. študenti materských a základných škôl v našom meste mali možnosť nahliadnúť prakticky až do kuchyne nášho klubu. Program celého dňa začal už o 9:00 hod. ráno, kedy nás poctili návštevou najmenší fanúšikovia z materskej školy. Návštevy žiakov pokračovali počas celého dňa podľa vopred dohodnutých termínov. 

Všetci návštevníci mali možnosť absolvovať prehliadku po našom štadióne, pozrieť si rôzne miestnosti či kabíny na štadióne, kam sa bežný fanúšik nemá možnosť len tak dostať. Tí šťastnejší sa dokonca stretli osobne v kabíne A-mužstva aj s našimi hráčmi, ktorí sa práve pripravovali na doobedňajší tréning. Po prehliadke štadióna nasledovali rôzne súťaže, ktoré prebiehali v areáli nášho štadióna na umelej tráve. Za obetavej pomoci našich mládežníckych trénerov a niektorých hráčov dorastu sa žiaci mali možnosť zapojiť do rôznych súťaží ako napríklad sila či presnosť kopu. Za svoju aktivitu boli od nášho klubu odmenení malou pozornosťou. 

Poobede pokračoval deň otvorených dverí aj autogramiádou, tá prebehla v našom klube v dvoch termínoch. Prvá autogramiáda bola na programe o 13:30 hod., ktorej sa zúčastnilo sedem hráčov a naša dvojica hlavných trénerov A-mužstva. Druhá skupina hráčov rozdávala svoje autogramy o 17:30 hod. rovnako v priestoroch reštaurácie Maldini.

Program dňa otvorených dverí sa niesol vo výbornej nálade a potešil viacerých priaznivcov nášho klubu. Ďakujeme vám za účasť, radi vás pri podobnej akcii privítame v našom klube znova niekedy v budúcnosti.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Z Grécka pricházda perspektívny mladík Ioannis Niarchos

Z Grécka pricházda perspektívny mladík Ioannis Niarchos

21.9. | Redakce
Mládež v akcii: Výsledkový servis

Mládež v akcii: Výsledkový servis

21.9. | Redakce
V šesťgólovom zápase prehra proti lídrovi

V šesťgólovom zápase prehra proti lídrovi

20.9. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu