V Slovnaft Cupe na nás čakajú Horné Orešany

V Slovnaft Cupe na nás čakajú Horné Orešany

12.09.2018 | Igor Tabiš

V 4. kole Slovnaft Cupu sa predstavíme na ihrisku mužstva TJ ISKRA Horné Orešany.

Dnes v dopoludňajších hodinách bol na programe žreb 4.kola Slovnaft Cupu, ktorý nám do cesty pridelil účastníka 5.ligy západ TJ ISKRA Horné Orešany. Nášho najbližšieho súpera v slovenskom pohári preslávil nedávny postup v druhom kole cez ŠK Slovan Bratislava. Najslávnejší slovenský klub zvíťazil na ihrisku outsidera 2:0, športovo-technická komisia SFZ nakoniec kontumovala výsledok v prospech Horných Orešian pre neoprávnený štart Marina Ljubičiča v drese belasých. V treťom kole Slovnaft Cupu otočili Horné Orešany domáci zápas proti Vrbovému. Po polčase prehrávali 2:3, po dvoch góloch Hodulíka a jednom presnom zásahu Mekkého nakoniec zvíťazili 5:3 a tešili sa z postupu do 4. kola.

"Pocity sú super, veľmi si to užívame. Teraz na nás čaká ďalšie mužstvo z Fortuna ligy. Senica je veľmi blízko, určite príde na zápas veľa fanúšikov," reagoval na žreb bývalý hráč FK Senica Patrik Malý, ktorý momentálne oblieka dres nášho súpera v Slovnaft Cupe. Odchovanec senického futbalu ďalej pokračoval: "Pre mňa osobne to bude najlepší zápas, ktorý môžem odohrať ako odchovanec Senice. Na zápas sa veľmi teším, verím, že si na svoje prídu aj fanúšikovia. Očakávam, že na zápas môže prísť aj 1 500 divákov. V Orešanoch je momentálne okolo futbalu veľká eufória. Osobne zo Senice poznám Erika Otrísala a Jakuba Krča, ktorí boli počas môjho pôsobenia v klube v nižších vekových kategóriách."

Zápas 4. kola je na programe 10.10.2018 (streda), presne štyri dni po našom ligovom zápase na ihrisku Slovana Bratislava. Po dramatickom postupe cez FC Slovan Hlohovec na nás znova nečaká jednoduchý zápas. "V kabíne sme žreb veľmi neriešili, každý pohárový zápas je ťažký, čo sme mohli vidieť aj v Hlohovci. Súper bude určite namotivovaný, najmä po tom, čo vyradil Slovan Bratislava. My sa na zápas dobre pripravíme, budeme chcieť uspieť a postúpiť do ďalšieho kola," povedal kapitán FK Senica Erik Otrísal.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Z Trnavy prichádza na hosťovanie Filip Dangubič

Z Trnavy prichádza na hosťovanie Filip Dangubič

21.2. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: U12 a U10 s ďalšími futbalovými skúsenosťami

Mládež v akcii: U12 a U10 s ďalšími futbalovými skúsenosťami

18.2. | Igor Tabiš
Trenčínu sme podľahli rozdielom triedy

Trenčínu sme podľahli rozdielom triedy

16.2. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu