Ohlasy po zápase s Podbrezovou

Ohlasy po zápase s Podbrezovou

12.08.2018 | Tomáš Nečas

V 4.kole Fortuna ligy sme na domácom ihrisku remizovali s Podbrezovou 1:1.

Frederico Ricardo (tréner FK Senica): “Bol to dobrý zápas medzi dvoma mužstvami, ktoré potrebujú body. Podbrezová má viac skúsenejší tím, hrali jednoduchšie. My máme mladší tím a niektorí hráči hrali prvýkrát v najvyššej súťaži. V prvom polčase boli šance na skórovanie pre obe mužstvá. V druhom polčase sme diktovali tempo hry, dokázali sme vstreliť gól a vypracovali sme si ďalšie dve šance na gól. Nakoniec sme inkasovali vyrovnávajúci gól. Po tomto momente sme mali možnosť vrátiť výhodu na našu stranu, naskytli sa nám ďalšie dve či tri šance na vstrelenie gólu, no nevyužili sme ich. Cítime, že sme stratili dva body a všetko bolo proti nám. Chcem pochváliť našich hráčov, ktorí zo seba na ihrisku vydali všetko. Som si istý, že všetci spoločne - tréneri, zamestnanci a fanúšikovia dosiahneme náš cieľ.”

Joan Herrera: “Bol to pre nás dôležitý zápas z hľadiska zlepšovania sa. Ukázali sme sa ako dobrý tím, spokojný so svojou hrou, do ktorej vkladá vášeň a srdce. Som trochu smutný, mohol som totiž skórovať. Na druhej strane som šťastný z našej tímovej práce.”

Frank Castaneda: “Bol to dobrý zápas, myslím, že sa zlepšujeme ako skupina. Počas celého zápasu sme držali loptu na kopčakách, dali sme však svojmu súperovi niekoľko šancí na skórovanie. Skóroval som za čo som veľmi šťastný, je to ale výsledok práce celého mužstva.”

Erik Otrísal: “Za mňa to dnes bolo výrazné zlepšenie oproti zápasu v Zlatých Moravciach, stále je ale na čom pracovať. Myslím si, že tento zápas sme mohli a mali dotiahnuť do víťazného konca. Škoda, spravili sme chybu a Podbrezová ju potrestala. Treba sa poučiť, o týždeň nás čaká ďalší ťažký zápas v Michalovciach.

Zezinho: “Podľa môjho názoru sme boli dobre organizovaní a sústredení až do poslednej minúty s rozdielnym prístupom ako v posledných dvoch zápasoch. Dúfam, že si tento prístup udržíme, iba takto dokážeme byť úspešní ako skupina. Moja vďaka ide aj našim fanúšikom, ktorí nás neustále podporujú. Senica je jedna rodina.”


 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Po gólovej prestrelke sa v Trenčíne zrodila remíza

Po gólovej prestrelke sa v Trenčíne zrodila remíza

19.9. | TASR, foto: Braňo Španka
V sobotu sa predstavíme na trávniku AS Trenčín

V sobotu sa predstavíme na trávniku AS Trenčín

17.9. | Redakcia
V nových dresoch výhra nad Pohroním

V nových dresoch výhra nad Pohroním

12.9. | TASR, foto: Braňo Španka
2

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu