Ohlasy po postupe v Slovnaft cupe

Ohlasy po postupe v Slovnaft cupe

08.08.2018 | Tomáš Nečas

ŠK Vegum Dolné Vestenice sme na jeho ihrisku zdolali vysoko 5:0 a postupujeme tak do ďalšieho kola Slovnaft cupu.

Frederico Ricardo (tréner): “Bol to typický pohárový zápas, tím z vyššej súťaže proti malému tímu. Pre nášho súpera to bol zápas roku. Počas duelu sme jasne dominovali. V prvom polčase sa nám podarilo skórovať trikrát. Okrem toho sme si vytvorili ešte ďalšie tri až štyri príležitosti. V druhom polčase sme urobili tri zmeny, na ihrisko prišli Kováč, Celis a Nirennold. Obraz hry sa ani v druhom polčase nezmenil, podarilo sa nám streliť ďalšie dva góly. Tempo hry bolo neskôr trochu pomalšie, vďaka veľkej horúčave. Je to víťazstvo, ktoré pomôže tímu najmä po psychickej stránke”.

Erik Otrísal (kapitán mužstva): “Pred zápasom sme si hovorili, že nás nečaká ľahký zápas a musíme sa neho pripraviť najmä v hlavách. Myslím, že nám v zápase pomohol aj rýchly gól, ktorý nás ukľudnil. Som rád, že sme tento zápas zvládli a víťazne sa naladili na dôležitý zápas v sobotu proti Podbrezovej”.

Désire Ségbé Azankpo (útočník): “Tento duel bol pre nás pascou, vedeli sme však, čo urobiť pre víťazstvo. Inštrukcie nášho trénera boli veľmi jasné. Chcel, aby sme rešpektovali nášho súpera a hrali proti nemu, akoby pôsobil v najvyššej lige. Po prehre z minulého týždňa sme museli dokázať, že máme dostatok charakteru a dokážeme si napraviť sebavedomie pred sobotňajším zápasom. Strelili sme päť gólov a neinkasovali ani jeden. Je to veľmi dôležité pre sebadôveru celého mužstva”.

Vojtěch Vorel (brankár): “Zápas podľa výsledku vyzerá jednoznačne. Hlavne v úvode sme mali rezervy v našej obrannej činnosti. Na tomto musíme určite zapracovať, v sobotu by nás mohol náš súper z takýchto strát potrestať. Vypracovali sme si veľa gólových príležitostí, čo pre nás môže byť motivácia na najbližší ligový zápas. V druhom polčase sme zápas kontrolovali a väčšinu času aj držali loptu na svojich kopačkách. Chlapcom by som chcel poďakovať za výkon a som rád, že sme vzadu udržali nulu. Momentálne už musíme prepnúť a maximálne sa sústrediť na ligový zápas”.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Po gólovej prestrelke sa v Trenčíne zrodila remíza

Po gólovej prestrelke sa v Trenčíne zrodila remíza

19.9. | TASR, foto: Braňo Španka
V sobotu sa predstavíme na trávniku AS Trenčín

V sobotu sa predstavíme na trávniku AS Trenčín

17.9. | Redakcia
V nových dresoch výhra nad Pohroním

V nových dresoch výhra nad Pohroním

12.9. | TASR, foto: Braňo Španka
2

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu