Victor Nirennold ďalšou posilou nášho klubu

Victor Nirennold ďalšou posilou nášho klubu

03.08.2018 | Klub

Novou posilou FK Senica sa dnes stal 27-ročný francúzsky futbalista Victor Nirennold. Rodák z Rennes pôsobil posledné tri roky v Anglicku.

V sezóne druhej polovici sezóny 2017/18 odišiel z Fleetwood Town na hosťovanie do štvrtoligového tímu Guiseley FC. Za tento tím odohral 14 súťažných zápasov. Ligový ročník 2016/17 bol pre francúzskeho futbalistu úspešnejší, v drese Fleetwood Town odohral v League One (tretia najvyššia anglická liga) 26 ligových zápasov v ktorých strelil 2 góly.“Moje prvé dojmy z tímu sú dobré, je to tu na profesionálnej úrovni s dobrou infraštruktúrou. Všetci tu spoločne idú za jedným cieľom. Hľadal som novú výzvu, v Anglicku som strávil tri roky. Chcel som vyskúšať niečo nové, dostal som nakoniec príležitosť od FK Senica. Akonáhle o mňa klub prejavil záujem, prišiel som sem," povedal 27-ročný futbalista.“

"Futbal je v Anglicku obrovský. Zápasy v tretej lige sleduje veľa fanúšikov, niekedy až 20 000. Atmosféra je tam veľmi dobrá, verím, že tu zažijem niečo podobné. Dokážem hrať na pozícii záložníka box-to-box (defenzívny záložník, ktorý zároveň útočí). Takisto dokážem nastúpiť na pozícii stopéra alebo pravého obrancu," vysvetlil stodeväťdesiatštyri centrimetrov vysoký futbalista.

“Chcem sa čím skôr dostať do kondície a pomôcť tímu v čo možno najlepšom smere. Nemám osobné ciele, najdôležitejšie je, aby hralo mužstvo dobre. Môj štýl hry sa podobá ostrovnému futbalu, energický a fyzický. Dokážem hrať dobre aj s loptou na nohe, nie je to iba o behaní," prezradila na koniec nová posila FK Senica.

Vitaj v našom klube Victor!
 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Marko Totka: Chcem sa presadiť v A-mužstve a postupne sa zlepšovať

Marko Totka: Chcem sa presadiť v A-mužstve a postupne sa zlepšovať

14.8. | Tomáš Nečas
Ohlasy po zápase s Podbrezovou

Ohlasy po zápase s Podbrezovou

12.8. | Tomáš Nečas
S Podbrezovou sme si body podelili

S Podbrezovou sme si body podelili

11.8. | TASR

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu