Novým trénerom FK Senica sa stáva Frederico Ricardo

Novým trénerom FK Senica sa stáva Frederico Ricardo

03.08.2018 | Klub

Novým trénerom FK Senica sa dnes oficiálne stal 39-ročný Portugalčan Frederico Ricardo.

Novým trénerom FK Senica sa dnes oficiálne stal 39-ročný Portugalčan Frederico Ricardo. “Sme šťastní, že náš realizačný je ešte viac kompletnejší. Dnes sa našim novým trénerom stal Frederico Ricardo, ktorý prichádza z Portugalska. Je to mladý a ambiciózny tréner. Dobré vzdelanie získal na škole v Porte, takisto má skúsenosti s trénovaním v Portugalsku," uviedol generálny manažér Ton Caanen, ktorý ďalej dodal: “Ako klub rastieme každý deň. Fredericovi želáme veľa šťastia, aby čas, ktorý strávi v našom klube, bol pre neho príjemný. Vítame ho v našej senickej rodine". 

“Dôvod, prečo sme sa na začiatku sezóny rozhodli k tejto zmene v našej organiznačnej štruktúre je ten, že sme to nemohli ovplyvniť skôr. Už po minulej sezóne to bol môj plán, aby som dokončil svoju prácu trénera FK Senica. Keďže dohoda medzi novým investorom a klubom ešte nebola potvrdená, povedali sme si, že nového trénera nájdeme po čase. Mojim cieľom bolo dokončiť hľadanie trénera v máji alebo júni, nanešťastie niekedy nemôžete ovplyvniť všetko. Stávam sa generálnym manažérom FK Senica. Čoskoro vám prinesieme ďalšie informácie,"
vysvetlil Caanen.


Pre ambiciózneho portugalského trénera je pôsobenie v Senici novou výzvou. Trénerské skúsenosti naberal vo svojej rodnej krajine. “Som veľmi šťastný, že som tu. Budem tvrdo pracovať pre klub FK Senica, aby sme dosiahli svoje vytýčené ciele," povedal na začiatok nový tréner FK Senica. Portugalčana oslovil nový projekt, ktorý sa v našom klube rozbieha:
“Pán Caanen mi zavolal, veľmi sa mi páči tento projekt. Je to pre mňa veľká výzva. Som prvý portugalský tréner, ktorý bude pôsobiť na Slovensku. Cítim zodpovednosť, za reprezentovanie svojej krajiny na Slovensku. Mám rád pozitívny futbal, keď má mužstvo loptu na kopačkách. Moji hráči sú predstaviteľmi tejto hry. Takisto rád vyhrávam, to je vo futbale veľmi dôležité," uviedol na záver náš nový tréner.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Po gólovej prestrelke sa v Trenčíne zrodila remíza

Po gólovej prestrelke sa v Trenčíne zrodila remíza

19.9. | TASR, foto: Braňo Španka
V sobotu sa predstavíme na trávniku AS Trenčín

V sobotu sa predstavíme na trávniku AS Trenčín

17.9. | Redakcia
V nových dresoch výhra nad Pohroním

V nových dresoch výhra nad Pohroním

12.9. | TASR, foto: Braňo Španka
2

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu