Michal Ščasný bude ďalej pôsobiť v Spartaku Trnava

Michal Ščasný bude ďalej pôsobiť v Spartaku Trnava

13.06.2018 | Tomáš Nečas

Tridsaťdeväťročný Michal Ščasný prišiel do Senice spolu s trénerom Jurajom Sabolom v septembri 2015 a začal pôsobiť v našom klube ako asistent trénera.

Asistent našich hlavných trénerov zažil v FK Senica skvelé obdobie, na záver zaželal nášmu klubu len to najlepšie do ďaľších rokov. "Na Senicu budem stále vzpomínať v tom najlepšom, som jej veľmi vďačný, lebo práve v Senici som dostal príležitosť robiť prvoligový futbal. Za tie tri roky, čo som v Senici pôsobil som zažil niekoľko hlavných trénerov. Za najkrajšie obdobie považujem jar minulého roku, keď som pôsobil s trénerom Mirom Mentelom a kondičným trénerom Tomášom Vaculom. Vtedy sa vytvorila super partia hráčov, s ktorými bola radosť pracovať na ihrisku aj cez finančné problémy. Chcem sa poďakovať vedeniu klubu na čele s Martinom Šnegoňom, že mi umožnili prestup do tímu majstra ligy, aj keď som mal ešte platný kontrakt. V Senici som spoznal výborných ľudí od hospodárov cez všetkých, čo v klube pôsobia. Celej Senici želám len to dobré a nech všetko dopadne pre FK v tom najlepšom."

Michalovi v mene celého klubu ďakujeme za prácu, ktorú pre Senicu odviedol a želáme mu v jeho ďaľšej trénerskej kariére veľa úspechov.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Na úvod sezóny vysoká domáca prehra

Na úvod sezóny vysoká domáca prehra

8.8. | Redakce
V úvodnom kole novej sezóny proti vicemajstrovi

V úvodnom kole novej sezóny proti vicemajstrovi

7.8. | Redakce
Tlačová konferencia klubu pred novou sezónou

Tlačová konferencia klubu pred novou sezónou

7.8. | TASR

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu