Na posledný domáci zápas s Prešovom všetci v červenom

Na posledný domáci zápas s Prešovom všetci v červenom

07.05.2018 | Tomáš Nečas

Blíži sa koniec súťažného ročníka Fortuna ligy. V poslednom domácom zápase sezóny privítame v sobotu 12. mája o 17:45 hod. pred televíznymi kamerami 1. FC Tatran Prešov. Aj počas tohto zápasu bude prebiehať akcia "červený kotel", preto žiadame všetkých fanúšikov, aby prišli podľa možností oblečení v červenom.

Minulý týždeň sme na našom ihrisku hostili futbalistov Zlatých Moraviec a aj vašou zásluhou sa nám podarilo zdolať tohto súpera 3:1. Do fandenia sa zapájali aj malý, aj veľký fanúšikovia senického futbalu. V hľadisku prevládali červené farby, tak ako by to na "červený kotel" malo byť. Necelých 800 divákov sa snažilo skandovať pokriky počas celého zápasu a aj ich pomocou zlepšili komornú atmosféru na štadióne na futbalovú.

V sobotu nás čaká ďalšia prekážka v boji o záchranu a ňou je momentálne posledné mužstvo tabuľky 1. FC Tatran Prešov. Ak nemáš na víkend ešte nič v pláne, zober celú rodinu a navoďme spoločne na štadióne tú správnu atmosféru. Červené farby by mali byť samozrejmosťou. Hosťom tohto zápasu bude aj Ladislav Angyal alias Lacko, ktorého ste mohli vidieť na televíznych obrazovkách v súťaži SuperStar 2018. Vstupné na posledný domáci zápas opäť vyberať nebudeme. Spojme sa všetci pre FK SENICA!

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Marko Totka: Chcem sa presadiť v A-mužstve a postupne sa zlepšovať

Marko Totka: Chcem sa presadiť v A-mužstve a postupne sa zlepšovať

14.8. | Tomáš Nečas
Ohlasy po zápase s Podbrezovou

Ohlasy po zápase s Podbrezovou

12.8. | Tomáš Nečas
S Podbrezovou sme si body podelili

S Podbrezovou sme si body podelili

11.8. | TASR

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu