V šiestom kole budeme hostiť opäť Podbrezovú

V šiestom kole budeme hostiť opäť Podbrezovú

20.04.2018 | Tomáš Nečas

V uplynulom týždni sme na ihrisku v Podbrezovej neuspeli a po výsledku 1:3 sme odchádzali bez bodu. Pred nami je však nový zápas a máme v ňom "Železiarom" čo vracať.

Podbrezová si po výhre v piatom kole upevnila tretie miesto v tabuľke o udržanie sa. Na prvú Nitru strácajú deväť bodov. Najlepším strelcom tímu z Horehronia je aj po piatom kole nadstavby Bernadina, ktorý skóroval aj v minulom týždni do Holecovej siete. V tomto ročníku nastúpime proti zverencom Mareka Fabuľu už po štvrtýkrát. V 11. kole sme prehrali na pôde Podbrezovej 1:0, keď o výsledku stretnutia rozhodol už v 10. minúte Rendla. V poslednom 22. kole základnej časti sme "Železiarom" túto porážku vrátili. Z pokutového kopu sa v 89. minúte nepomýlil Oliver Podhorin.

Naposledy sme hrali s Podbrezovou minulý víkend a po prehre 3:1 sme odchádzali domov bez bodu. Základná zostava "Záhorákov" sa zápas od zápasu mení, hráči v tom však nevidia príčinu ich neúspechu. "V poslednej dobe nepodávame výkony, aké by sme chceli, alebo aspoň podobne tým, ktoré nám prinášali nejaké body. Je pravda, že zostava sa mení, ale ja si myslím, že každý jeden, čo do zápasu nastúpi, sa snaží odovzdať maximum. Bohužiaľ, pre nás naše chyby vedia súperi potrestať okamžite, naopak my sa vždy na gól nadrieme. Tak to bolo aj v poslednom zápase. Po inkasovanom góle sme sa rýchlo otriasli a dokázali vyrovnať, no bohužiaľ sme to nedokázali pretaviť do bodového zisku. Je pravda, že posledné dva zápasy s Podbrezovou boli diametrálne odlišné. Musíme dať do hry viac bojovnosti, aj keď tá sa chlapcom nedá uprieť ani v poslednom zápase, ale každý jeden z nás musí ešte viac pridať, dať do toho viac srdiečka a vydať zo seba úplne maximum, aby sme zopakovali aspoň výsledok z posledného kole základnej časti a tak sa udržali v hre o záchranu," dodal na nelichotivú formu mužstva svoj pohlaď brankár Dominik Holec.

Svoj prvý súťažný zápas si v jarnej časti odkrútil Jurij Medveděv na pôde Podbrezovej. Jurij cez zimnú prestávku podpísal zmluvu so Slovanom, no na tréningu sa zranil, aj preto prišlo k dohode klubov, aby jarnú časť mohol dohrať na Záhorí. Po doliečení natrhnutého stehenného svalu začal s tímom trénovať. Absolvoval prípravný zápas s Brnom a čakal na svoju šancu, ktorá prišla v poslednom zápase. "Som rád, že som konečne dostal od trénera dôveru. Po dlhom zranení som začal s tréningom a naplno som trénoval zhruba dva týždne. Následne som absolvoval prípravné stretnutie s Brnom, po ktorom som si znovu natiahol sval na tej istej nohe, takže som na pár týždňov opäť vypadol. V podstate som prvýkrát trénoval v stredu a v sobotu ma už tréner postavil. Bohužiaľ sme tento dual opäť nezvládli. Budeme musieť bodovať doma. Verím, že pokiaľ siahneme na dno svojich síl, môžeme uhrať dobrý výsledok".

Pre trest (žlté karty) bude trénerovi Caanenovi chýbať tvorca hry Zezinho. Výkop zápasu je naplánovaný v sobotu 21.4.2018 o 17:00 hodine.

 V rámci projektu „Spýtaj sa svojho trénera“, máte možnosť spýtať sa trénera Tona Caanena, čo Vás zaujíma. Svoje otázky SÚVISIACE S TÝMTO ZÁPASOM budete mať možnosť písať do komentárov k zverejnenej grafike a tie najzaujímavejšie položíme domácemu trénerovi na záver tlačovej konferencie.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Po výbornom výkone sme zdolali Trnavu

Po výbornom výkone sme zdolali Trnavu

23.2. | Ivan Tobiáš, TASR, foto: Jozef Komorný
Zajtra privítame Spartak Trnava

Zajtra privítame Spartak Trnava

22.2. | Ivan Tobiáš
Podporte futbalové nádeje FK Senica 2 % z dane

Podporte futbalové nádeje FK Senica 2 % z dane

18.2. | Ivan Tobiáš

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu