Hráčom mesiaca február sa stal Zezinho

Hráčom mesiaca február sa stal Zezinho

27.03.2018 | Tomáš Nečas

25-ročný reprezentant a kapitán Guinea-Bissau získal v hlasovačke, ktorá prebiehala od 27.2. do 15.3.2018 najviac hlasov.

Koncom mesiaca február sme spustili na sociálnej sieti facebook hlasovačku, kde fanúšikovia môžu hlasovať za najlepšieho hráča v uplynulom mesiaci. José Luís Mendes Lopes vyhral zhruba s dvojnásobným počtom hlasov pred druhým Dominikom Holecom. Treba však uznať veľkú fanúšikovskú základňu reprezentanta Guinea-Bissau. Aj preto to mali ďalší adepti (Dominik Holec a Oliver Práznovský) ťažké. Zezinho sa vrátil z reprezentačného zrazu v pondelok vo večerných hodinách. Reprezentácia Guinea-Bissau, ktorú viedol s kapitánskou páskou prehrala s výberom Burkina Faso 0:2. Náš hráč odohral v zápase plnú minutáž. Dnes už zarezával so svojimi klubovými spoluhráčmi na tréningovej ploche v Čáčove. "Ten týždeň veľmi rýchlo utiekol. Rád som znovu videl svojich reprezentačných kolegov, no teraz už som späť a v sobotu chcem zabojovať o dobrý výsledok v Moravciach," dodal Zezinho.

Po tréningu nasledovala spoločná večera tímu. Pri odovzdávaní ceny neskrýval nadšenie, trofej pre najlepšieho hráča mesiaca február prevzal z rúk Dominika Holeca. "Som vďačný každému jednému fanúšikovi, ktorý mi odovzdal svoj hlas. Snažím sa v každom zápase predviesť čo najlepší výkon. Veľmi si tohto ocenenia vážim. Určite bude mať u mňa svoje čestné miesto".

Posledným reprezentačným navrátilcom bol dnes Ronaldo Chacón. Na tímovú večeru prišiel priamo z letiska. Venezuelčan absolvoval na reprezentačnom sústredení hráčov do 20 rokov dva dueli. Prvý zápas odohrali s domácim Paraguajom, kde po remíze 1:1 nasledovali pokutové kopy. Venezuelský tím bol v tomto meraní síl úspešnejší a po výsledku 4:1 postúpil do boja o prvé miesto. Vo finále ich čakalo silné Japonsko. Zápas sa skončil remízou 3:3, Ronaldovi sa podarilo v tomto zápase streliť tretí gól svojho tímu. Mladí Juhoameričania však penaltový rozstrel nezvádli a na sústredení štyroch krajín obsadili druhé miesto. "Som rád, že som sa znova trafil v reprezentačnom drese, pevne verím, že niečo podobné zopakujem aj na klubovej úrovni už v najbližšom zápase," dodal po večeri vždy usmiaty Juhoameričan.

V hlasovačke budeme pokračovať aj v ďalších mesiacoch. Za mesiac február vyžrebujeme jedného "likera", ktorého odmeníme cenným prezentom už tento piatok.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
So Žilinou po smolnom závere nakoniec remíza

So Žilinou po smolnom závere nakoniec remíza

30.11. | TASR
V piatok proti Žiline po polčase prerušené, dohrá sa v utorok 30.11.

V piatok proti Žiline po polčase prerušené, dohrá sa v utorok 30.11.

29.11. | FK Senica, foto: mskzilina.sk
Vrátiť sa k poctivým a pracovitým výkonom

Vrátiť sa k poctivým a pracovitým výkonom

24.11. | Redakcia
2

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podĺa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu